ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

енергія

Щоб день був вдалим і ви гарно себе почували, подумайте про сніданок
149 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ще рік після запуску нової моделі буде тривати перехідний період

207 просмотров. Обговорити (0)

Для отримання заряду бадьорості ми п'ємо вранці ароматну каву, протягом усього дня "заряджаємося" енергетичними напоями, щоб не засипати на кожному кроці.
Дієтологи вивчили склад деяких продуктів і змогли виявити основні, які є джерелом енергії, здоров'я та розумової спроможності. Найголовніший момент, що ці продукти низькокалорійні і не вплинуть на збільшення маси тіла.

196 просмотров. Обговорити (0)

Існує безліч повір'їв з приводу правильного розташування ліжка і пози для сну, щоб прокидатися в хорошому настрої і бути бадьорим протягом усього дня. Від недосипу або не правильно пози, за покликом будильника ми не можемо встати з ліжка. Першим критерієм хорошого самопочуття після сну – це його кількість і друге - це правильна поза, щоб тіло могло відпочити після важкого дня.

226 просмотров. Обговорити (0)

Джерело ядерного палива – уран вчені планують видобувати із морської води. Така технологія може стати економічно вигідною для прибережних країн.

Спосіб видобутку урану, розчиненого у морській воді представили науковці із Стенфорського університету в Каліфорнії.

211 просмотров. Обговорити (0)

Про енергоефективність в Україні говорять ще з кінця 90-х років минулого століття. Однак з того часу мало що змінилося в економіці країни, яка усі ці роки залишалась однією з найенергоємніших у світі.

298 просмотров. Обговорити (0)

Про це керівник краю розповів журналістам під час відвідин сонячної електростанції у селі Ратівці Ужгородського району.

486 просмотров. Обговорити (0)

Хоч і надто повільно, бо задоволення – недешеве. Чи не щодня стрімко дорожчають такі традиційні види палива, як нафта, газ, вугілля. Черговим підвищенням вартості природного газу українців лякають уже не перший рік. Та й світові експерти пророкують, що теперішніми темпами людство вичерпає надра ще в цьому столітті.

1827 просмотров. Обговорити (0)

Один закарпатський бізнесмен вирішив якось здивувати своїх друзів і встановити у своєму будинку всі відомі на сьогодні агрегати альтернативної енергетики – і вітряки, і сонячні батареї, і навіть теплові насоси. Звісно, плекав надію, що всі витрати колись окупляться.

5895 просмотров. Обговорити (3)

"Чернівцітеплокомуненерго" закликало боржників терміново сплатити борги і тим самим надати можливість підприємству закупити газ та розпочати опалювальний сезон.

917 просмотров. Обговорити (3)

Министерство топлива и энергетики в 2007 году утратило право корпоративного управления рядом предприятий ТЭК. Об этом сообщил сегодня глава ведомства Юрий Продан.

975 просмотров. Обсудить (1)

У Закарпатській області залишилися без електроструму 3 населені пункти Перечинського району – села Дубриничі, Новоселиця та Пастілки.

699 просмотров. Обсудить (0)

В обласному центрі Закарпаття відбулася зустріч Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова з з представником Спілки громад “Енергоощадні міста” Анатолієм Копцем, в ході якої підписано договір про співробітництво в рамках проекту “Енергетичний моніторинг в містах України та засоби його проведення”, який проводиться за підтримки Програми TASIS Європейською Комісією.

843 просмотра. Обсудить (0)