ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

атлетика

Представниця України Олеся Повх завоювала срібну нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщеннях. У фінальному забігу Повх зуміла пробігти з особистим рекордом - 7.10 секунди, проте цього не вистачило для "золота". Олеся програла всього 0,04 секунди британці Аше Філіп.
233 просмотра. Обговорити (0)

Наприкінці 20-их років минулого століття американські газетярі назвали його найсильнішою людиною планети. Тоді ж, на знак пошани, власники концерну „Форд" подарували йому іменного автомобіля, а королева Англії особисто нагородила золотим шоломом інкрустованим діамантами. Нині ж, земляки запровадили силовий турнір імені Кротона, а незабаром планують встановити йому пам'ятник.

2000 просмотров. Обсудить (2)

8-9 травня в обласному центрі Закарпаття відбудуться 44-ті традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок “Дружба”, присвячені 60-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, а та чемпіонат України серед юнаків і дівчат 1988 року народження і молодших, присвячений Всесвітньому дню легкої атлетики Міжнародної Асоціації Легкоатлетичних Федерацій ІААФ.

950 просмотров. Обсудить (0)