ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

медіа

Вона не тільки розповідала, але й вчила та застерігала підростаюче покоління грамотно, виважено розпоряджатися знаннями у медійній сфері

277 просмотров. Обговорити (0)

Сервіс мікроблогів Twitter, починаючи з 19 вересня, змінить політику щодо обмеження повідомлень за кількістю символів і виключить з обліку кількості символів посилання і фотографії, передає The Verge.

239 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

МДО «Депутатський контроль» підозрює голову НБУ у цензурі медіа-матеріалів, які стосуються її корупційної діяльності.

1068 просмотров. Обговорити (0)

Після етапу темників в українських медіа з’явилася проблема «джинси» – проплаченої реклами, яку видають за об’єктивний журналістський матеріал. Ця практика зростає, і в майбутньому вона може призвести до того, що аудиторія не буде сприймати українські ЗМІ, як достовірне джерело інформації, попереджають фахівці європейських організацій, яких непокоїть корупція в українських медіа.

794 просмотра. Обговорити (0)

4-5 червня 26 журналістів відвідали дерев’яні церкви Закарпаття – пам’ятки архітектури ХVІІ–ХІХ століть. Творче відрядження організувала прес-служба голови Закарпатської ОДА.

948 просмотров. Обсудить (0)

Для позаштатних журналістів (фрілансерів) у Незалежні медіа-профспілці України створюється Бюро фрілансерів, яке діятиме як один з підрозділів Незалежної медіа-профспілки України, повідомив «» голова Ужгородської організації НМПУ Василь Бедзір. Бюро надаватиме послуги юридичного та консультативного характеру фрілансерам, умови праці яких значно відрізняються від умов штатних журналістів. Базою для створення Бюро фрілансерів стане первинна організація фрілансерів Київської незалежної медіа-профспілки. Рішення про створення Бюро прийнято на зборах осередку 14 квітня 2005 року, а його координатором обрано Сергія Баранова. В подальшому такі ж осередки будуть утворені в усіх регіональних організаціях НМПУ і об’єднані в Бюро.

1157 просмотров. Обсудить (0)

Завтра в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему: „Регіональна преса в Україні: шляхи виживання”. До участі у розмові запрошенні керманичі львівської щоденної газети „Високий Замок” Степан Купіль та Наталя Балюк.

1066 просмотров. Обсудить (0)