ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Андрій Любка

Михайло РОШКО – людина добре знана далеко за межами Закарпаття: декан факультету іноземної філології УжНУ, лауреат багатьох літературних премій, в тому числі «Коронація слова» та ім. Ф. Потушняка, член Національної спілки письменників України, почесний громадянин смт. Міжгіря і т.п.
136 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та автор застерігають, що книжка може бути небезпечною, адже після її прочитання "хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії".

296 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Шість років тому він приїхав до столиці, щоб бути поруч з дівчиною, пустився в кар'єрну гонку, працював на політичні партії і був помічником депутата, але швидко усвідомив: це не те, що йому потрібно...

386 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 13 вересня, о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують нову збірку оповідань Андрія Любки «Кімната для печалі».

250 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський письменник в рамках туру на підтримку нової книги роману "Карбід" завітав у Дніпропетровськ, де говорив з читачами про свою творчість, подорож прифронтовими містами та плани на майбутнє.

343 просмотра. Обговорити (0)
Закарпатський письменник Андрій Любка презентував в Ужгороді свою нову книжку «Карбід». Герої цього авантюрного роману – представники «бізнесу», який не одне десятиліття процвітав на Закарпатті – контрабандисти.
534 просмотра. Обговорити (0)

Під час зустрічі можна буде придбати книгу й отримати автограф.

367 просмотров. Обговорити (0)

Авантюрний роман про стереотипні уявлення, кордони та сто способів контрабанди вийшов напередодні Дня Незалежності у видавництві «Книги ХХІ століття» й вже був презентований у Празі, Виноградові, Чернівцях, Івано-Франківську, Дрогобичі та Львові, - повідомляє спільнота у соцмережі Фейсбук.

432 просмотра. Обговорити (0)

У четвер, 17 вересня, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка відбудеться презентація дебютного роману українського письменника, перекладача Андрія Любки - «Карбід».

312 просмотров. Обговорити (0)

Контрабандою на Закарпатті займатимуться ще як мінімум 10 років, вважає письменник Андрій Любка.

439 просмотров. Обговорити (0)

Мешканці Закарпаття по воді і підземними тунелями переправляють українські сигарети за кордон, аби заробити. Так звучить не анонс новинного випуску, а сюжет нової книжки «Карбід» українського поета та есеїста Андрія Любки. Автор дослідив і описав реальні схеми незаконного перевезення товарів через митницю у рідному для нього Закарпатті. На першій презентації роману в Празі він розповів Радіо Свобода, чому в його регіоні люди не сприймають контрабанду як злочин.

433 просмотра. Обговорити (0)

Наразі це можна зробити онлайн, а в книгарнях нова робота письменника, поета та перекладача з'явиться вже незабаром. Книга побачила світ у видавництві "Книги – ХХІ". Власне, на його сайті її й можна придбати.

828 просмотров. Обговорити (1)

Відкрию невеличкий секрет: до міста потрібен посібник з користування, своєрідна інструкція. Адже спочатку люди жили просто неба, згодом перебралися до печер, а невдовзі – протягом дріб’язкових для еволюції тисяч років – почали будувати власне житло. Спочатку безсистемно, а потім все раціональніше й досвідченіше. Так з’явилися відстань між будівлями, порядок і структура; саме з цього ладу і виникли прототипи майбутніх вулиць. Спільне життя і загальні потреби змушували давніх людей удосконалювати місця свого побуту, поволі відокремлюючи місця для їжі й багать, створюючи місця для зборів – майдани, прокладаючи каналізацію.

586 просмотров. Обговорити (0)

Дуже багато людей вважають мене епатажним, провокаційним, аморальним. А я дуже хороший. Мій імідж пов’язаний частково з моїм життям, частково з моїми віршами», — зізнався письменник Андрій Любка під час зустрічі з учасниками літературного клубу УжНУ. Ще в жовтні минулого року він переїхав жити до Ужгорода, опісля перебував у тривалих від’їздах і тільки в лютому знайшов час для зустрічі з читачами, переважно читачками, адже хто, як не студентки, найбільше цінує його творчість і цитує напам’ять рядки з віршів та есеїв.

611 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні відомий закарпатський поет, перекладач і есеїст Андрій Любка святкує свій день народження.

440 просмотров. Обговорити (0)

Чи можна проголосувати за підтримку реформ, якщо їх по суті й не починали? Чи можна проголосувати за підтримку люстрації, якщо партія-лобіст цього процесу веде на вибори людей, яким давно місце або в смітнику історії, або й узагалі в тюрмі?

296 просмотров. Обговорити (0)

Луцьк був останнім містом на мапі літературного туру Україною Андрія Любки, що відбувся в рамках презентації книжки «Спати з жінками». Із нашого міста автор поїхав до Польщі, де нині навчається. Востанній день березня Андрій Любка та представниці громадської ініціативи «стендаЛь», котрі організували зустріч з ним у Луцьку, були гостями «Волинського монітора».

616 просмотров. Обговорити (0)

У програмі “Вечір із Миколою Княжицьким” побував закарпатець Андрій Любка – поет, письменник та політолог.

768 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 3 грудня, відзначає свій день народження український поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

669 просмотров. Обговорити (0)

Іноді улюблений вірш може відкрити очі на твою роздовбану країну. Навіть якщо вірш цей американський, а твоя Батьківщина називається Україною (і водночас нею не є). Зрештою, саме за це вірші й стають улюбленими. Отож, спати з жінками.

854 просмотра. Обговорити (2)

Андрій Любка – народився у Ризі, довгий час мешкав у Виноградові, потім у Мукачеві та Ужгороді.

У квітні до столиці завітає Любко Дереш та Андрій Любка. Попередньою темою вечора буде: письменницькі страхи, жінки, успіх та обов’язки.

Наразі організатори у пошуках локації та формату. Попередню згоду взяти участь у творчій події дали і Андрій Любка, і Любко Дереш.

513 просмотров. Обговорити (0)

Є адреси й номери телефонів, які запам’ятовуєш на все життя. А в наступному житті продовжуєш їх пам’ятати. Це й називається автопілотом.

750 просмотров. Обговорити (1)

"Зовсім скоро прихильники творчості молодого закарпатського письменника, автора збірок поезій «Вісім місяців шизофренії» (2007), «ТЕРОРИЗМ» (2008) та книжки прози «КІЛЕР. Збірка історій» (2012) Андрія Любки зможуть насолодитися новою поетичною книгою «Сорок баксів плюс чайові».

610 просмотров. Обговорити (0)

Збірку поезії молодого поета Андрія Любки видало австрійське видавництво Edition BAES.

1012 просмотров. Обговорити (0)