ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Чернівецька область

У Чернівецькій області змія вкусила 10-річного хлопчика

1402 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Через вітряну погоду вогонь перекинувся на одяг і потерпілий отримав 80% опіків тіла.
Житель Чернівецької області, спалюючи сміття і траву на відкритій території, отримав 80% опіків тіла. Надзвичайна подія сталася 2 квітня в селі Виженка.

173 просмотра. Обговорити (0)

На уроки до школи де осипається стеля кожного дня ходять діти. Стіни також можуть будь-якої хвилини завалитися.
Будівлі майже півтори сотні років. Через аварійність, частину приміщень уже опломбували. Але попри це - заняття тривають.

205 просмотров. Обговорити (0)

У Чернівецькій області все більше жителів одержують паспорти Румунії. А депутат парламенту Геннадій Москаль, який працював свого часу в Міністерстві внутрішніх справ, твердить, що на сьогодні щонайменше 50 тисяч буковинців мають два паспорти – український і румунський, хоча за українським законодавством подвійне громадянство заборонене.

2342 просмотра. Обговорити (1)

Таке рішення прийняв Президент України Віктор Ющенко, підписавши 22 січня Указ №56/2010 “Про створення національного природного парку “Хотинський”.

2964 просмотра. Обговорити (0)

4.12.09 у с. Бояни Новоселицького району Чернівецької області стартував аматорський чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги (група В).

773 просмотра. Обговорити (0)

До двадцяти п’яти мільярдів доларів на рік переказують додому, за підрахунками експертів, українські заробітчани. Це близько чверті всього ВВП держави. Незважаючи на кризу, не скорочуються ні кількість охочих працювати за кордоном, ні суми, переказані ними.

3114 просмотров. Обговорити (1)

Банківські та фінансові установи Чернівецької області в 2008 році виплатили фізичним особам за переказами, що надійшли з-за кордону, 132,3 млн. дол. та 42,2 млн. євро.

1321 просмотр. Обговорити (0)