ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвинський солерудник

Історія Солотвиноського солерудника дуже цікава. Але, здається, ми його остаточно втратили.

500 просмотров. Обговорити (0)

Україна сподівається на допомогу Євросоюзу в ліквідації екологічного лиха на Закарпатті: після закриття солерудника в селі Солотвино сіль продовжує вимиватись і стікати в річку Тису.

436 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Кабінет Міністрів відреагував на пропозицію голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка щодо залучення іноземних партнерів до вирішення проблем Солотвинського солерудника.

529 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні керівництво Закарпатської обласної ради взяло участь у відеоконференції із Міністерським комісаром МЗС Угорщини Іштваном Йоо, яка відбулася в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.Ідеться про безпеку водного регіону багатьох країн Євросоюзу.

634 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті зарезервували 40 гектарів землі для можливого переселення людей із зсувонебезпечних зон Солотвина, що на Тячівщині. На разі очікують висновку науковців щодо масштабів ймовірних карстових проваль.

1220 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді 22 червня в залі Закарпатської ОДА відбулося планерне засідання двадцять дев’ятої сесії V скликання, на якому обговорювалися ситуація, що склалася навколо Державного підприємства «Солотвинський солерудник», заходи щодо ліквідації наслідків стихії та підтоплень у районах області...

1443 просмотра. Обговорити (0)

35 млн.грн., виділених на мокру консервацію солерудника, досі залишаються тільки добрим наміром Кабінету Міністрів України.

2557 просмотров. Обговорити (0)

Вчені попереджають, що зупинка робіт з підтримання Солотвинського солерудника призведе до техногенно-екологічної катастрофи на кордоні з Євросоюзом.

1533 просмотра. Обговорити (0)