ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвинський солерудник

Україна сподівається на допомогу Євросоюзу в ліквідації екологічного лиха на Закарпатті: після закриття солерудника в селі Солотвино сіль продовжує вимиватись і стікати в річку Тису.

437 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Кабінет Міністрів відреагував на пропозицію голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка щодо залучення іноземних партнерів до вирішення проблем Солотвинського солерудника.

536 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні керівництво Закарпатської обласної ради взяло участь у відеоконференції із Міністерським комісаром МЗС Угорщини Іштваном Йоо, яка відбулася в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.Ідеться про безпеку водного регіону багатьох країн Євросоюзу.

637 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті зарезервували 40 гектарів землі для можливого переселення людей із зсувонебезпечних зон Солотвина, що на Тячівщині. На разі очікують висновку науковців щодо масштабів ймовірних карстових проваль.

1222 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді 22 червня в залі Закарпатської ОДА відбулося планерне засідання двадцять дев’ятої сесії V скликання, на якому обговорювалися ситуація, що склалася навколо Державного підприємства «Солотвинський солерудник», заходи щодо ліквідації наслідків стихії та підтоплень у районах області...

1447 просмотров. Обговорити (0)

35 млн.грн., виділених на мокру консервацію солерудника, досі залишаються тільки добрим наміром Кабінету Міністрів України.

2563 просмотра. Обговорити (0)

Вчені попереджають, що зупинка робіт з підтримання Солотвинського солерудника призведе до техногенно-екологічної катастрофи на кордоні з Євросоюзом.

1537 просмотров. Обговорити (0)