ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вибори

Центральна виборча комісія затвердила план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах 30 квітня 2017 року та призначила на цей день перші місцеві вибори ще у семи об’єднаних територіальних громадах.

89 просмотров. Обговорити (0)

Найближчої неділі, 18 грудня, по всій Україні відбудуться чергові вибори у 143 об'єднаних територіальних громадах, і Полянська ОТГ на Закарпатті є однією з найгарячіших точок.

267 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Новоспечений голова районного суду каже, що найближчим часом увесь апарат цієї державної інститутції, можливо, переїде та "розквартирується" за іншою адресою – але це залежатиме від результатів адміністративно-територіального реформування нашої країни та змін самої системи судоустрою

221 просмотр. Обговорити (0)

Днями у адмінбудівлі НПП «Зачарований край» проведено збори членів первинної профспілкової організації парку за участі голови обласної профспілкової організації працівниківників лісового господарства Валерія Федурця.

159 просмотров. Обговорити (0)

Якби зараз відбулися дострокові вибори до Верховної Ради увійшло б всього 5 партій.

169 просмотров. Обговорити (0)

26 травня відбулася звітно-виборча конференція членів профспілкової організації працівників лісового господарства Закарпаття під керівництвом начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, де делегати заслухали звіт про роботу обласної організації за період з 6 червня 2011 року по травень 2016 року.

287 просмотров. Обговорити (0)

Ним став представник Ужгородської районної організації "КМКС" партії угорців України Мацко Степан Янович.


449 просмотров. Обговорити (0)

Якось на душі не так. Може, сиро просто в той час було. І чекати від життя не було чого.

495 просмотров. Обговорити (0)

Міський голова Мукачева відреагував на останні публічні закиди в бік міста з боку обласного керівництва та особисто голови ОДА Геннадія Москаля.

322 просмотра. Обговорити (0)

В разі старту позачергових парламентських виборів Україну може очікувати загострення економічної кризи та стрімке зростання курсу долара, який «підскочить» до 40-50 гривень.

153 просмотра. Обговорити (0)

Виступ кандидата від Республіканської партії США мільярдера Дональда Трампа на стадіоні Університету штату Іллінойс у Чикаго було скасовано через масову сутичку між його прихильниками і противниками.

194 просмотра. Обговорити (0)

Парламентські вибори в сусідній Словаччині, що пройшли у минулі вихідні, сприймалися як традиційне протистояння між партією харизматичного популіста, чинного прем'єра Роберта Фіцо, і партіями ліберального і демократичного спрямування, коаліція яких правила Словаччиною до тріумфу Фіцо.

189 просмотров. Обговорити (1)

Резолюція Уряду Угорщини номер 2004/2016 від 24 лютого 2016 року про проведення всенародного референдуму:

130 просмотров. Обговорити (0)

Якщо минулої каденції серед голів сільських і селищної рад Берегівщини було аж шість жінок, то нині їх у цьому корпусі тільки троє.

282 просмотра. Обговорити (0)

Виборчі дільниці у селах Руське Поле, Тячівка, Лази й Округла відкрилися вчасно.

182 просмотра. Обговорити (0)

Позавчора в УжНУ відбулися чергові збори ЦВК, відповідальної за успішне і якісне проведення виборів голови студентської ради вишу.

341 просмотр. Обговорити (0)
Питання незаконних поселень у місті над Тисою представниками ромської національності актуальне далеко не перший рік. Крім того, в Хусті самовільно забудовуються роми з інших населених пунктів області та й України.
661 просмотр. Обговорити (0)

Широко розрекламована реформа децентралізації влади в різних регіонах України проходить по-різному.

249 просмотров. Обговорити (0)

Не маючи щонайменшого наміру вплинути на хід виборів керівника цього навчального закладу, наразі тільки інформуємо (до того ж об‘єктивно), хто вирішив балотуватися на директорську посаду.

334 просмотра. Обговорити (0)

Повторні вибори на голову Міжгірської селищної ради призначені на 31 січня.

272 просмотра. Обговорити (0)

Новообрану Закарпатську обласну раду може очолити заступник губернатора Закарпаття, депутат Михайло Рівіс.

312 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді громадські активісти, журналісти та правоохоронці обговорили післявиборчий період. Громадськість попросила правоохоронців звернути увагу на 5 найбільш помітних порушень, що були зафіксовані в краї під час виборів.

202 просмотра. Обговорити (0)

Інформація з'явилася напередодні увечері на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

392 просмотра. Обговорити (0)

Про це повідомив Дмитро Тужанський, представник КВУ на Закарпатті.

237 просмотров. Обговорити (0)

Явка виборців в Ужгороді на 14.00 продовжує залишатися низькою.

474 просмотра. Обговорити (0)

На одній з виборчих дільниць у мікрорайоні "Радванка", що в Ужгороді, в одній із кабінок для голосування члени комісії почули клацання (схоже на клацання від фотоапарата на мобільному телефоні).

739 просмотров. Обговорити (0)