Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

гол

У поєдинку 28-го туру англійської Чемпіоншипа зустрічалися лідери турнірної таблиці - Брайтон приймав на своєму полі Ньюкасл. Господарі відкрили рахунок ще на 14-й хвилині і утримували перевагу аж до останньої 10-хвилинки. Однак за декілька хвилин до кінця основного часу після розіграшу кутового африканському півзахисникові Ньюкасла Мохамеду Діаме вдалося зрівняти рахунок в матчі ось таким н
170 просмотров. Обговорити (0)
Зазвичай футзал не такий видовищний, як футбол, але після цього голу українця багато хто змінить свою думку.
178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У суботу, 9-го квітня, Ужгородський півзахисник В'ячеслав Чурко, який нині в Угорщині захищає кольори «Академії Пушкаша», з'явився на полі в стартовому складі своєї команди, яка відправилася в гості до «Уйпешт».

358 просмотров. Обговорити (0)

Беседин подключил по правому флангу Ковальчука, а Кирилл из-под Коротецкого прострелил вдоль ворот. Каядо, выскочив между двумя центральными защитниками "Говерлы", переправил мяч в сетку ворот хозяев поля.

650 просмотров. Обсудить (0)
Вчера, 6 сентября, в Праге национальная сборная Украины со счетом 0:4 проиграла товарищеский матч команде Чехии. Это четвертое подряд поражение для нашей сборной...
1613 просмотров. Обсудить (1)

Международная федерация футбольных ассоциаций (ФИФА) во вторник объявила об учреждении премии за самый красивый гол, передает агентство Associated Press. Награда будет носить имя знаменитого венгерского футболиста Ференца Пушкаша (Ferenc Puskas).

2433 просмотра. Обсудить (0)

Вчора ужгородське "Закарпаття" провело черговий матч чемпіонату України по футболі з донецьким "Металургом". Підсумок гри - 1:1.
Рахунок відкрили гості: на 22-й хвилині після сольного проходу відзначився Ткаченко. Правда він же й підвів команду, коли за недисципліноване поводження був вилучений з поля на 53-й хвилині. До цього часу ужгородцы вже змогли зрівняти рахунок: після прострілу в штрафну відзначився Шевцов.