ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

історія

Василь Пилип до війни з Росією завжди ставився з насмішкою, вважав, що життя, як колода карт, якою грають виключно політики, тож аби не потрапити під мобілізацію 30-річний чоловік звільнився з роботи і подався на заробітки… в Підмосков’я.

275 просмотров. Обговорити (1)
Загрузка...

Тим, хто вже бував у селі Нижнє Солотвино, добре відомо, що воно славиться домашнім вином, яке виготовляє, напевно, кожен мешканець, а також “пивницями” - льохами, видовбаними у схилах пагорбів.

368 просмотров. Обговорити (0)

День ангела сьогодні відзначають Анатолій, Анна (Ганна), Григорій, Євстафій, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Олена, Фекла.

235 просмотров. Обговорити (0)
...Як у середньовіччі облаштували "Венецію" між Ужгородом і Мукачевом, чому чорт кидається камінням, що буде із занедбаним палацом барона, де знаходяться одні з найкращих винних підвалів Європи?...
146 просмотров. Обговорити (0)

У цей день дуже багато не працюйте, дослухайтеся до порад і не розгулюйте в одній шкарпетці.

126 просмотров. Обговорити (0)
Історія Ужгорода багата на доленосні події, яскраві постаті і … старі дерева.
164 просмотра. Обговорити (0)

Я продовжую переглядати архів репортажних фотографій, що публікувалися в минулі роки в газеті «Європа-Центр» і на сайті korzonews.info і порівнювати їх з тим, як ті ж місця міста виглядають зараз.

160 просмотров. Обговорити (0)

У складі Чехословацької республіки Ужгород перебував з 1920 по 1939 роки. Цей період називають найкращим в історії розвитку міста, оскільки чехи залишили після себе чимало архітектури, яку використовуємо донині, та й узагалі місто мало власний унікальний колорит у ці роки.

565 просмотров. Обговорити (0)

Відомий закарпатський історик і археолог Олександр Дзембас – добре знана людина далеко за межами Закарпатської області.

282 просмотра. Обговорити (0)

Найцікавіші факти і дні народження найбільш неординарних особистостей, які залишили свій слід в історії України і світу.

213 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 9 листопада, голова обласної ради Михайло Рівіс провів розширену нараду з головами районних рад, міськими головами міст обласного та районного значення.

245 просмотров. Обговорити (0)

Найцікавіші факти і дні народження найбільш неординарних особистостей, які залишили свій слід в історії України і світу.

187 просмотров. Обговорити (0)

Найцікавіші факти і дні народження найбільш неординарних особистостей, які залишили свій слід в історії України і світу.

189 просмотров. Обговорити (0)
Результатом кривавих років безглуздої війни був розпад чотирьох монархій: Австро-Угорської, Німецької, Російської та Турецької.
335 просмотров. Обговорити (1)
В Ужгородській міськраді відбувся круглий стіл на тему збереження архітектурної спадщини міжвоєнного періоду.
115 просмотров. Обговорити (0)

Найважливіші події в Україні та світі, дні народження знаменитостей.

193 просмотра. Обговорити (0)
Ужгород - місто на заході України, адміністративний центр Закарпатської області.
144 просмотра. Обговорити (0)
Ужгород у вечірній час чимдалі стає привабливішим передусім завдяки особливій аурі, якої місто набуває завдяки архітектурним пам’яткам та підсвіченим мостам і фасадам будівель.
314 просмотров. Обговорити (0)
Відомий закарпатський археолог Ігор Прохненко, доцент Ужгородського національного університету, розповів про те, коли почався Ужгород.
158 просмотров. Обговорити (0)

Кожен матеріал із циклу "Втрачений Ужгород" - це справжня мандрівка у минуле. Її історичні екскурси читають, розповсюджують і коментують, їх чекають і ними насолоджуються.

378 просмотров. Обговорити (0)

«In Between» – навчальна програма, яка створена для пошуків місцевої історії на прикордонні Європи. У другій едиції навчальних візитів міжнародна група студентів з 13 країн світу вивчатиме історію чотирьох європейських прикордонних регіонів - чесько-німецько-польському, угорсько-сербохорватському, австрійсько-словенському кордонах, а також на Закарпатті.

136 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 10 вересня, не стало Вячеслава Григоровича Котигорошка, доктора історичних наук УжНУ.

197 просмотров. Обговорити (0)

Історія митниці на Закарпатті починається з 8 вересня 1945 року. На залізничній станції Чоп слідкували за збереженням вантажів, вели їх суворий облік та стежили за дотриманням законності вивезення товарів 7 працівників.

344 просмотра. Обговорити (0)

На старому фото хрестиком відмічено місце, де нещодавно знайшли залишки набережної Малого Ужа. Ще раніше тут була невеличка, але живописна зелена зона з деревами.

425 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нової книжки Сергія Федаки “Хроніка Закарпаття у незалежній Україні (24 серпня 1991 – 24 серпня 2016)”, яка містить близько тисячі дат останньої чверті століття – події політичної, економічної, культурної історії області.

157 просмотров. Обговорити (0)

Ми продовжуємо нашу рубрику про туристичні родзинки Закарпаття. Цього разу розповімо про палац Шенборнів, що знаходиться у с. Карпати Мукачівського району й нині слугує разом із новими приміщеннями за санаторій «Карпати».

477 просмотров. Обговорити (0)

Хустський замок – фортифікаційна споруда XI—XIII століття, що розміщена на Замковій горі висотою 174 метри.

293 просмотра. Обговорити (0)

У Виноградові, що на Закарпатті, на Чорній горі розкинулися мальовничі замкові руїни.

233 просмотра. Обговорити (0)

Родині Шенборнів на Закарпатті належав не тільки розкішний палац, а й набагато скромніший замок. Та відомий він небагатьом.

407 просмотров. Обговорити (0)