ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Гимба

Менш ніж за місяць 18-20 серпня відбудется єдина в Україні гонка PylypetsGravityRace, із статусом UCI (Міжнародний союз велосипедистів) Class 1 із даунхілу.

196 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатське село Пилипець приваблює лижників, сноубордистів та просто аматорів активного відпочинку. Цей відомий гірськолижний курорт розташований поблизу чарівних природних атракцій: водоспаду Шипіт та полонини Боржава.

833 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Міжгір'я вже повністю готове до прийому туристів. Казкові засніжені краєвиди бачили журналісти Ужфнформ.
509 просмотров. Обговорити (0)
Нa гoрі Гимбa, якa є чaстинoю пoлoнини Бoржaвa, щo нa Міжгірщині, ужe мoрoзнo і сніжнo. Нa цих схилaх є кількa лижних трaс різнoгo рівня склaднoсті.
305 просмотров. Обговорити (0)

Чтобы горнолыжные бугели в селе Пилипец в Межгорском районе Закарпатской области, которые зимой пользуются большой популярностью, не простаивали летом-осенью, их хозяин - турбаза «Уют» - решил заманивать туристов в этот период очень оригинально.

1346 просмотров. Обсудить (0)

Щоб гірськолижні кріселки у селі Пилипець у Міжгірському районі Закарпатської області, які взимку користуються неабиякою популярністю, не простоювали влітку-восени, їх господар — турбаза «Затишок» — вирішив заманювати туристів у цей період дуже оригінально.

1446 просмотров. Обговорити (0)

Тюбінг -- санна траса — для тих, хто не зовсім упевнено відчуває себе на гірських лижах та прагне відірватися від душі. Спеціалісти гарантують безпечні розваги для любителів снігового тюбекстриму.

1185 просмотров. Обговорити (0)