ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

млин

На закарпатській Іршавщині люблять пісню про Марічку, яку запитали, "што в тя личко "побито?". Молодиця грайливо відповіла: "Побили ня легіні, цілуючи у млині". І повірте, було, де.

332 просмотра. Обговорити (0)

Млин у Великих Ком'ятах існує від 1890 року. Нині він не функціонує, зате принаймні збережений, незважаючи на спроби знищення і розкрадання.

544 просмотра. Обговорити (0)

Державтоінспектори ВДАІ Іршавського райвідділу міліції затримали автомобіль марки «БМВ» із підробленими документами. Сам власник каже, що виміняв іномарку через Інтернет на млин…

512 просмотров. Обговорити (0)

З подорожчанням газу, електрики і пального люди все більше повертаються до натурального господарства. Скажімо, в Карпатах на повну силу запрацювали млини на гірських річках. Але не прості, а стародавні — їм більше 100 років!

666 просмотров. Обговорити (0)

Техніка - річ дорога і ламається часто, чого не скажеш про єдиний на Закарпатті водяний млин у селі Імстичево Іршавського району. Йому 60 років і він справно працює.

3040 просмотров. Обговорити (0)

Вже 62 рік працює мельником Василь Биба. Навіть коли 15 років тому осліп, й на день не полишив своєї роботи, відтоді працює у млині по пам’яті та навпомацки.

1914 просмотров. Обговорити (1)