ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

музей

Окрім того, вибирав дружину за порадою мами та за 15 років об’їхав 76 країн.
178 просмотров. Обговорити (0)
Музей народної архітектури та побуту в Ужгороді називають «Старим селом» – це найстаріший скансен у країні, його колекцію збирали в 60-х роках минулого століття.
227 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Закарпатский музей народной архитектуры и быта в Ужгороде попал в семерку 3D-экскурсий по по музеям под открытым небом, который разработала команда Google в партнерстве с Министерством культуры Украины.
594 просмотра. Обсудить (0)

Напередодні 2017 року Іршавський районний історико-краєзнавчий музей отримав в подарунок незвичайну знахідку, про походження якої зараз дискутують в соціальних мережах і регіональних ЗМІ.

271 просмотр. Обговорити (0)

Цікаву програму для краян музей готує разом із друзями та колегами – Ужгородським коледжем культури і мистецтв.

237 просмотров. Обговорити (0)

Якщо ви ще не вирішили що побачити та куди податись на вихідних, пропонуємо найкращі варіанти відпочити.

302 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відкрили традиційну виставку, що даруватиме містянам і гостям Ужгорода сонячний настрій та відчуття душевного затишку впродовж прийдешніх весняних свят.

292 просмотра. Обговорити (0)

В родном селе Августина Волошина – с.Келечин Межгорского района Закарпатской области – будет открыт музей президента Карпатской Украины.

665 просмотров. Обсудить (2)

У центральній частині Києва виділили земельну ділянку, на якій зведуть музей Революції гідності. Він з'явиться у Печерському районі міста.

Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави. В законі йдеться й про заходи із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

192 просмотра. Обговорити (0)

5 березня Ужгород запрошуємо на веселе свято — "ДИТЯЧА ДИСКОТЕКА".

199 просмотров. Обговорити (0)

Народний музей літератури Закарпаття, який діє при обласній організації Національної спілки письменників України, набув доброї слави серед шанувальників художнього слова у нашому краї, а також за межами області і прикордонних регіонах сусідніх країн.

249 просмотров. Обговорити (0)

15 січня у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді відлунав традиційний, сьомий за ліком фестиваль «Коляди в Старому селі».

236 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді на базі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая.

348 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті відкрили незвичайний музей, в якому представлені… лижі! Ініціатором заснування диво-музею став приватний підприємець Володимир Петрище.

378 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці стверджують, що в палеозойській ері, а це близько 345 млн р.т., на території сучасного Закарпаття існувало так зване Карпатське море, яке було складовою частиною великого океану Тетис.

338 просмотров. Обговорити (0)
Колочавская узкоколейка и музей Старое Село в очередной раз попали в объективы местных мастеров-операторов из-за своей красоты и колоритности.
521 просмотр. Обсудить (0)

Москаль поручил навести порядок в единственном в Украине этнографическом музее «Лемковская усадьба» и привлечь к ответственности работников управления культуры, которые довели его до запущенного состояния.

604 просмотра. Обсудить (0)

Закарпатье – клондайк исторических эпох. Трудно поверить, что там, где сегодня высотки и магистрали, когда-то были древние поселения и таинственные культуры.

693 просмотра. Обсудить (0)
Ужгород, Закарпатський музей народної архітектури та побуту: (вул. Капітульна, 33а). Музей працює щодня (крім вівторка) з 9.00 до 17.00, експозиції — з 9.00 до 17.00.
372 просмотра. Обговорити (0)
Від найдавніших історичних часів і до кінця Першої світової війни цей замок і місто мали назву Унг, Унгвар. «Унг» із тюркської мови — ріка, вода та «вар» з угорської — укріплення, замок.
555 просмотров. Обговорити (0)

Посетители музея современного искусства в Сан-Франциско приняли забытые на полу очки за произведение искусства.

442 просмотра. Обсудить (2)
Першокласникам з НВК «Пролісок» вчора, 18 травня, в музеї Головного управління Нацполіції Закарпаття не лише показали експонати, але й дали їх приміряти.
218 просмотров. Обговорити (0)

РПГ-22 з рук волонтерів прийняв т.в.о. начальника ГУНП в Закарпатській області Степан Довгунь.

396 просмотров. Обговорити (0)
Специально к Дню Победы над нацизмом в музее Главного управления Национальной полиции в Закарпатской области обустроили уголок АТО.
697 просмотров. Обсудить (4)

Владислава Габду знаю уже майже 40 років… Пам’ятаю найяскравіші сторінки нашого студентського життя в Ужгородському училищі прикладного мистецтва, роки навчання.

540 просмотров. Обговорити (0)
Ужгород, арт-кав’ярня «Voto» (вул. Волошина, 24). Виставка Світлани Кремінь „We Can Do It”.
370 просмотров. Обговорити (0)