ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

музей

В родном селе Августина Волошина – с.Келечин Межгорского района Закарпатской области – будет открыт музей президента Карпатской Украины.

515 просмотров. Обсудить (1)

У центральній частині Києва виділили земельну ділянку, на якій зведуть музей Революції гідності. Він з'явиться у Печерському районі міста.

Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави. В законі йдеться й про заходи із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

89 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

5 березня Ужгород запрошуємо на веселе свято — "ДИТЯЧА ДИСКОТЕКА".

137 просмотров. Обговорити (0)

Народний музей літератури Закарпаття, який діє при обласній організації Національної спілки письменників України, набув доброї слави серед шанувальників художнього слова у нашому краї, а також за межами області і прикордонних регіонах сусідніх країн.

177 просмотров. Обговорити (0)

15 січня у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді відлунав традиційний, сьомий за ліком фестиваль «Коляди в Старому селі».

165 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді на базі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая.

264 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті відкрили незвичайний музей, в якому представлені… лижі! Ініціатором заснування диво-музею став приватний підприємець Володимир Петрище.

301 просмотр. Обговорити (0)

Фахівці стверджують, що в палеозойській ері, а це близько 345 млн р.т., на території сучасного Закарпаття існувало так зване Карпатське море, яке було складовою частиною великого океану Тетис.

277 просмотров. Обговорити (0)
Колочавская узкоколейка и музей Старое Село в очередной раз попали в объективы местных мастеров-операторов из-за своей красоты и колоритности.
428 просмотров. Обсудить (0)

Москаль поручил навести порядок в единственном в Украине этнографическом музее «Лемковская усадьба» и привлечь к ответственности работников управления культуры, которые довели его до запущенного состояния.

525 просмотров. Обсудить (0)

Закарпатье – клондайк исторических эпох. Трудно поверить, что там, где сегодня высотки и магистрали, когда-то были древние поселения и таинственные культуры.

541 просмотр. Обсудить (0)
Ужгород, Закарпатський музей народної архітектури та побуту: (вул. Капітульна, 33а). Музей працює щодня (крім вівторка) з 9.00 до 17.00, експозиції — з 9.00 до 17.00.
308 просмотров. Обговорити (0)
Від найдавніших історичних часів і до кінця Першої світової війни цей замок і місто мали назву Унг, Унгвар. «Унг» із тюркської мови — ріка, вода та «вар» з угорської — укріплення, замок.
461 просмотр. Обговорити (0)

Посетители музея современного искусства в Сан-Франциско приняли забытые на полу очки за произведение искусства.

391 просмотр. Обсудить (2)
Першокласникам з НВК «Пролісок» вчора, 18 травня, в музеї Головного управління Нацполіції Закарпаття не лише показали експонати, але й дали їх приміряти.
181 просмотр. Обговорити (0)

РПГ-22 з рук волонтерів прийняв т.в.о. начальника ГУНП в Закарпатській області Степан Довгунь.

317 просмотров. Обговорити (0)
Специально к Дню Победы над нацизмом в музее Главного управления Национальной полиции в Закарпатской области обустроили уголок АТО.
579 просмотров. Обсудить (4)

Владислава Габду знаю уже майже 40 років… Пам’ятаю найяскравіші сторінки нашого студентського життя в Ужгородському училищі прикладного мистецтва, роки навчання.

460 просмотров. Обговорити (0)
Ужгород, арт-кав’ярня «Voto» (вул. Волошина, 24). Виставка Світлани Кремінь „We Can Do It”.
301 просмотр. Обговорити (0)

22 квітня в обласному музеї народної архітектури та побуту відкриють виставку-конкурс "Світ писанки" – вже другу за ліком.

244 просмотра. Обговорити (0)
Берегово, Берегівський район, Виноградів, Виноградівський район, Мукачево, Ужгородський район. До 20 березня — Тиждень угорських страв.
263 просмотра. Обговорити (0)
Арт-кав’ярня «Voto» (вул. Волошина, 24). Виставка Світлани Кремінь „We Can Do It”.
229 просмотров. Обговорити (0)

Унікальне село Колочава зацвіло первоцвітами

224 просмотра. Обговорити (0)

Текстові етюди про Франциска Ерфана – директора музею, професійного митця і європейського діяча культурного простору.

233 просмотра. Обговорити (0)

Команда проекта "Найдено в Украине" продолжает путешествие по Западной Украине в поисках гастрономических "жемчужин". На этот раз Максим Храмов, Лала Тарапакина и Олег Кириенко открыли для себя идеальный Дом меда - место, где каждый любитель этого вкусного и полезного продукта почувствует себя счастливым.

486 просмотров. Обсудить (0)

Реализация данного проекта призвана сохранить ценные и редкие произведения народного искусства Раховского района.

299 просмотров. Обсудить (0)