ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ринки

Муніципали попередили продавців "Білочки" в Ужгороді: у понеділок будуть перевіряти ринки з поліцією
215 просмотров. Обговорити (0)

Створений десять років тому на Закарпатті, завод віконних конструкцій ТМ Nобілекс увійшов у десятку найбільших компаній віконного ринку Західної України і став лідером галузі. Зараз підкорює нові вершини — ринки Європи.

243 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В Угорщині у двох місцевих виробників сільськогосподарської продукціїі виявили великі партії уражених фіпронілом курячих яєць.

183 просмотра. Обговорити (0)

Насправді смородиною називають тільки чорні ягоди, а червоні і білі – порічки.

297 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у ВЗГ ГУМВС України у Закарпатській області, останнім часом населеними пунктами краю «гуляють» двістігривневі фальшиві купюри. Їх нерідко вилучають аж в Національному банку України. Добре, коли такі підробки виявляють ще на початку їхнього шляху, зокрема у крамницях, на ринках, і вони не встигають доходити до банківських установ.

1085 просмотров. Обговорити (0)

На львівських ринках «ТЦ «Добробут», ТзОВ «Привокзальний ринок», ТзОВ «Краківський ринок» продавці торгують без документів, що засвідчують якість і безпеку продукції, без висновків ветеринарно-санітарної експертизи на продукцію тваринного й рослинного походження, а товар зважують не повіреними засобами вимірювальної техніки.

1339 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у ДПІ в м.Ужгороді, це становить 100,6% до відповідних планових завдань. До Державного бюджету мобілізовано 172,1 млн. грн., а до місцевого бюджету надійшло 150,2 млн.грн.

1135 просмотров. Обговорити (0)

Улітку на ринках обласного центру Закарпаття міста Ужгорода розмаїття лісових делікатесів: гриби, суниці, чорниці...

1721 просмотр. Обговорити (0)

Одним з джерел податкових надходжень до місцевого бюджету є ринкова торгівля. Від повноти сплати ринкового збору значною мірою залежить виконання бюджетних призначень до казни міста.

909 просмотров. Обговорити (0)

Географію України можна вивчати по молочних прилавках закарпатських крамниць і ринків. Молочні продукти завозять в область із Львівщини, Рівненщини, Волині, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Миколаївщини, Запоріжжя, Києва... Навіть з-за кордону.

1734 просмотра. Обговорити (0)

Хоча мережа супермаркетів у нашій області й розвинута досить потужно, та все ж і для позамагазинної торгівлі залишається вдосталь простору. Так, чимало з нас полюбляють купувати товари саме в кіосках, ларьках, палатках, павільйонах сезонного продажу товарів тощо. Проте така покупка може бути вкрай небезпечною, якщо не знати своїх прав.

1180 просмотров. Обговорити (0)

Їх масово закуповують не тільки представники місцевих переробних підприємств, але й заготівельники з Росії та Білорусі. Якщо у попередні роки вони просили селян сортувати плоди за розмірами, то тепер "підмітають" усе підряд. І платять непогано: огірок, жартують городники, став стратегічним продуктом.

1201 просмотр. Обговорити (0)

Перші лісові вітаміни з’явилися на Мукачівщині. Закарпатці знають чимало страв, до яких входить дикий часник і використовують можливість нагодувати домашніх першими природними вітамінами. А пенсіонери бізнесують на лісовій рослині.

2831 просмотр. Обговорити (0)