ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Арданово

Тайная пещера-монастырь находится на Иршавщине между селами Негрово и Арданово на холме, у подножия Гат, которые являются ответвлением Вигорлат-Гутинской системы. Но достоверной информации об этом монастыре мало.
1835 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

За орієнтуванням кримінальної поліції затриманий машину марки «FIAT». 6 квітня в 12:00 на автодорозі Київ-Чоп біля Середнього було зупинено цей автомобіль.

497 просмотров. Обговорити (0)

У неділю сталася трагедія в с.Арданово Іршавського району. Під час родинної сварки 27-річний житель села застрелив свою 24-річну сестру. Після чого сів у машину й зник у невідомому напрямку.

1024 просмотра. Обговорити (0)

Житель сусідньої Львівщини намагався вивезти з нашої області 22 тонни декоративного каменю, який він придбав без відповідних документів на Іршавщині. Вантажівку затримала міліція.

345 просмотров. Обговорити (0)

Рішенням Господарського суду Закарпатської області позов прокуратури повністю задоволено і визнано недійсним договір оренди земельної ділянки площею понад 11 га.

381 просмотр. Обговорити (0)

Нещодавно у Всеукраїнському Державному видавництві ордена Дружби народів „Карпати” (м.Ужгород) видано книжку „Арданово, село під Богославом” (автори Василь Кобаль, Михайло Ломага, Михайло Сенишин), яка присвячена поважному ювілею - 650-ти річчю першої письмової згадки про Арданово - одне із найдавніших на Іршавщині слов`янських поселень наших далеких предків (1364 рік).

632 просмотра. Обговорити (0)

27 жовтня о 19:05 до ОКЦ Управління ДСНС України у Закарпатській області поступило повідомлення про пошкодження газопроводу середнього тиску, на Іршавщині у селі Арданово.

444 просмотра. Обговорити (0)

Село Арданово Іршавського району Закарпаття називають столицею самогоноваріння. До 1975-го тут працював спиртзавод, який приймав у населення фрукти на перегонку. Досі в кожному дворі женуть горілку. Живуть тут 1800 людей. Більшість виїхали на заробітки до Росії та Чехії.

4698 просмотров. Обговорити (0)

Село Арданово Иршавского района Закарпатья называют столицей самогоноварения. До 1975-го здесь работал спиртзавод, который принимал у населения фрукты на перегонку. До сих пор в каждом дворе гонят водку. Живут здесь 1800 человек. Большинство выехали на заработки в Россию и Чехию.

1643 просмотра. Обсудить (2)

Унікальна печера знаходиться на Іршавщині між селами Арданово, Негрово та Доробратово. У її основі – хрест, а в одному з лазів знайшли кам’яний алтар та джерело. Селяни самотужки розчистили печеру. Охочих побувати у підземному храмі нині не бракує.

3029 просмотров. Обговорити (2)

Уникальная пещера находится на Иршавщине между селами Арданово, Негрово и Доробратово. В ее основе - крест, а в одном из лазов нашли каменный алтарь и источник. Сельские жители сами расчистили пещеру. Желающих побывать в подземном храме сейчас хватает.

1620 просмотров. Обсудить (0)