ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

печера

Печера «Петрос» була відкрита спелеологами зовсім нещодавно. Це найвисокогірніша і найважкодоступніша печера Закарпаття, оскільки знаходиться на висоті понад 1900 метрів над рівнем моря, на південному схилі гори Петрос. Довжина її ходів постійно збільшується.

305 просмотров. Обговорити (0)
Печера, що знаходиться на вершині Чорної гори, є одним із найбільш привабливих пунктів для туристів, які цікавляться містом Севлюшем. Історія печери обросла легендами.
340 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Печера Дружба або, як її ще називають, Романія знаходиться поблизу села Мала Уголька у Тячівському районі, Закарпатської області. Це найбільша печера українських Карпат. Загальна довжина її ходів – понад кілометр, а глибина – 46 метрів. Температура повітря в різних частинах печери коливається від 5 до 8 °С, а вологість становить 100%.

432 просмотра. Обговорити (0)

Якою б цікавою не була новорічна вечірка у ресторані, навряд чи ви згадаєте про неї через кільканадцять років.

1833 просмотра. Обговорити (0)

Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор спільно із священнослужителями єпархії та журналістами розпочав розкопки входу до печер, які датуються Х століттям.

891 просмотр. Обговорити (1)

Унікальна печера знаходиться на Іршавщині між селами Арданово, Негрово та Доробратово. У її основі – хрест, а в одному з лазів знайшли кам’яний алтар та джерело. Селяни самотужки розчистили печеру. Охочих побувати у підземному храмі нині не бракує.

3017 просмотров. Обговорити (2)