ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

цукровий діабет

На строк до 2-х років — через недбале ставлення до своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

210 просмотров. Обговорити (0)

Програму в новій редакції на період до 2020 року прийняли сьогодні на на черговій сесії міськради, Загальний фінансовий ресурс програми збільшено до 8 млн. 189 тис. гривень, в тому числі за рахунок міського бюджету в сумі 6 млн. 867 тис. та державного бюджету (медична субвенція) 1 млн. 318 тис.

169 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2017 року №123 із 1 березня препарати інсуліну для хворих на цукровий діабет аптеки Ужгорода відпускають за рецептами форми № 1, які будуть виписувати лікарі-ендокринологи Ужгородської міської поліклініки.

218 просмотров. Обговорити (0)

Головні фактори появи цукрового діабету у людини визначили фахівці із Брістольського університету.

Під час лабораторних досліджень вчені виявили, що підвищення рівня цукру у крові залежить від спадковості. Вони висловили думку, що тільки у деяких випадках хвороба виникає протягом життя, а не передається на генетичному рівні.

260 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді 14 листопада проведуть Night run – нічний забіг. Цього разу захід присвячений боротьбі з цукровим діабетом.

307 просмотров. Обговорити (0)

У віторок, 30 вересня, о 15.40 в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція присвячена проведенню «Фруктового дня» в Ужгороді.

451 просмотр. Обговорити (0)

15 березня 2012 року у приміщенні Закарпатської ОДА (3-ій поверх, каб.314) о 16.00 відбудеться прес-конференція щодо проведення Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" - допомоги дітям, які хворіють на цукровий діабет".

823 просмотра. Обговорити (0)

"Епідемією неінфекційного характеру” називають у світі цукровий діабет. І хоча на Закарпатті показники на захворюваність є меншими, все ж кількість зареєстрованих випадків — 30,5 тисяч осіб — вражає.

1023 просмотра. Обговорити (0)

На початку прес-конференції заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур нагадав журналістам, що у січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», ініціаторами створення якого є молоді люди.

1137 просмотров. Обговорити (0)


У четвер, 14 квітня о 13.00 в прес-центрі управління охорони здоров’я (Обласний центр здоров’я, пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція присвячена проведенню Всеукраїнської акції «Серце до серця».

1663 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, житель міста Мукачева (Закарпатська область) Іван Петровцій навіть взимку збирає з городу врожай топінамбуру. Чоловік обережно підкопує штиковою лопатою злегка примерзлу землю, вивертає кущ топінамбуру.

6068 просмотров. Обговорити (0)