ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ділянка

Завдяки наполегливій позиції Тячівської місцевої прокуратури судове рішення, за позовом прокуратури щодо повернення земельної ділянки площею 8 га та вартістю майже 14 млн грн набрало законної сили.

133 просмотра. Обговорити (0)
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування надали бійцям 3308 дозволів для виготовлення документів.
117 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Закарпатської області про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 12,5 га, вартістю понад 7,2 млн.грн., яка була надана одному із суб’єктів підприємництва Ужгородщини.

154 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні на сесії Мукачівської міськради депутати виділи 418 земельних ділянок учасникам АТО. Кожен із захисників отримав наділи по шість сотин.

135 просмотров. Обговорити (0)

На закарпатській полонині Драгобрат продаються кілька земельних ділянок, що розташовані, в більшості випадків, біля підйомників. Кілька оголошень про продаж землі на Драгобраті з’явилися на сервісі OLX зовсім недавно – 14-19 січня.

307 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 січня, в Ужгородській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань визначення потреби у земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій в зоні проведення АТО та родинам загиблих воїнів.

165 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородським міськрайонним судом підтримано позицію Ужгородської місцевої прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку, розташовану в центральній частині міста Ужгорода поблизу ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

239 просмотров. Обговорити (0)

Коротко кажучи, краянам пропонують спрощений варіант оформлення земельних ділянок.

376 просмотров. Обговорити (0)

Земельну ділянку в центрі Івано-Франківська на вулиці Дністровській планують продати з аукціону. Орієнтовна площа земельної ділянки - 0,23 га.

1428 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті 13,1% підприємств, які отримували дозволи на проведення операцій з землею, та 24,1% із тих, що отримували дозвіл на будівництво, мали корупційний досвід.

4638 просмотров. Обговорити (0)

Вже понад 15 років триває епопея навколо побудови Боздоського мосту, який мав би вирішити транспортну проблему в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді. Однак ще в 1993 році через брак коштів будівництво було заморожено.

1252 просмотра. Обсудить (0)

За станом на 7:00 31 травня рівень грунтових вод в Мелітопольському районі (Запорізька область) знизився на 0,3 м, залишаються підтопленими 78 житлових будинків і 252 ділянки, повідомили «proUA» в прес-службі МНС.

731 просмотр. Обсудить (0)