ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ділянка

Міністерство фінансів України оприлюднило показники регіонів щодо надходжень сплати за землю у порівнянні з першим кварталом минулого року та щодо виконання річних затверджених показників за січень –березень 2017-го року.

201 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Завдяки наполегливій позиції Тячівської місцевої прокуратури судове рішення, за позовом прокуратури щодо повернення земельної ділянки площею 8 га та вартістю майже 14 млн грн набрало законної сили.

213 просмотров. Обговорити (0)
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування надали бійцям 3308 дозволів для виготовлення документів.
177 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Закарпатської області про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 12,5 га, вартістю понад 7,2 млн.грн., яка була надана одному із суб’єктів підприємництва Ужгородщини.

220 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на сесії Мукачівської міськради депутати виділи 418 земельних ділянок учасникам АТО. Кожен із захисників отримав наділи по шість сотин.

193 просмотра. Обговорити (0)

На закарпатській полонині Драгобрат продаються кілька земельних ділянок, що розташовані, в більшості випадків, біля підйомників. Кілька оголошень про продаж землі на Драгобраті з’явилися на сервісі OLX зовсім недавно – 14-19 січня.

370 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 січня, в Ужгородській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань визначення потреби у земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій в зоні проведення АТО та родинам загиблих воїнів.

228 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородським міськрайонним судом підтримано позицію Ужгородської місцевої прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку, розташовану в центральній частині міста Ужгорода поблизу ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

311 просмотров. Обговорити (0)

Коротко кажучи, краянам пропонують спрощений варіант оформлення земельних ділянок.

410 просмотров. Обговорити (0)

У Віньковецькому районі сільський голова та землевпорядник вимагали в учасника АТО хабар за виділення двох земельних ділянок для ведення селянського господарства та за позитивне вирішення цього питання на обласному рівні.

184 просмотра. Обговорити (0)

Земельну ділянку в центрі Івано-Франківська на вулиці Дністровській планують продати з аукціону. Орієнтовна площа земельної ділянки - 0,23 га.

1448 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті 13,1% підприємств, які отримували дозволи на проведення операцій з землею, та 24,1% із тих, що отримували дозвіл на будівництво, мали корупційний досвід.

4684 просмотра. Обговорити (0)

Вже понад 15 років триває епопея навколо побудови Боздоського мосту, який мав би вирішити транспортну проблему в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді. Однак ще в 1993 році через брак коштів будівництво було заморожено.

1290 просмотров. Обсудить (0)

За станом на 7:00 31 травня рівень грунтових вод в Мелітопольському районі (Запорізька область) знизився на 0,3 м, залишаються підтопленими 78 житлових будинків і 252 ділянки, повідомили «proUA» в прес-службі МНС.

773 просмотра. Обсудить (0)