ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

розмір

Міністерство освіти та науки внесло на розгляд уряду постанову щодо правил нарахування стипендій.

103 просмотра. Обговорити (0)

Регулятор каже, що тариф на світло в Україні один з найнижчих у світі

168 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У ДФС пообіцяли озвучити кількість розісланих платіжок наступного тижня

437 просмотров. Обговорити (0)

Українці можуть розраховувати на зростання зарплат у найближчому майбутньому

136 просмотров. Обговорити (0)

За надання послуг з проставлення апостиля Ужгородським відділом державної реєстрації актів цивільного стану справляється плата у розмірах, визначених законодавством.

292 просмотра. Обговорити (0)

Влада почала атаку на зарплати в конвертах. Тепер малий і середній бізнес кошмар перевірками представники трудової інспекції, а співробітників викликають на бесіду в Госфіскальную службу, передають Вести.

1053 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до пп. 1, 2 п. 30 розділу І Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» із 01.01.2017 р. ставки єдиного податку дорівнюватимуть:

278 просмотров. Обговорити (0)
Пенсійний калькулятор дозволяє самостійно зробити первинний розрахунок наступних видів пенсії: пенсія за віком, пенсія по інвалідності, пенсія за вислугу років, пільгова пенсія та інші види пенсій за окремими законодавчими актами (держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, працівникам прокуратури, народних депутатів, суддів, працівників судової експертизи, журналістів, осіб, звільнених з військової служби, шахтарів, науковців, постраждалим внаслідок ЧАЕС, відповідно іншим спеціальним законодавчим актам), окрім пенсії по втраті годувальника.
400 просмотров. Обговорити (0)

По субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг цього року вже звернулось 39,5 тис. домогосподарств краю.

464 просмотра. Обговорити (0)

Законом України „Про Державний бюджет на 2015 рік” від 28.12.2014 р. №80-VIII визначено такі розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2015 рік:

470 просмотров. Обговорити (0)

Це сенсаційна обіцянка міністра праці й соціальної політики В'ячеслава Кириленка.

699 просмотров. Обсудить (0)