ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

йога

Кілька років тому світ уперше відсвяткував Міжнародний день йоги. Його відзначили у 170 країнах згідно з резолюцією Організації Об’єднаних Націй. Про це офіційно було оголошено 21 квітня 2015-го року в Європарламенті (Брюссель, Бельгія) за ініціативи Шрі Шрі Раві Шанкара, засновника та лідера гуманітарної просвітницької організації Art of Living Foundation та посольства Індії в Брюсселі.

205 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У США дослідникам вдалося застосувати заняття йогою для лікування депресії. На думку вчених, за допомогою регулярного виконання простих вправ можна швидко позбуватися стану тривоги та апатії.

Пояснюють такий феномен тим, що під час фізичних навантажень такого типу в організмі людини виділяється достатня кількість гамма-аміномасляної кислоти, яка і впливає на покращення емоційного стану.

195 просмотров. Обговорити (0)

Найчастіше реклама здорового способу життя не викликає довіри. Тобі нав'язують те, про що ти і так знаєш. Така реклама малоефективна. Але ця сама чіпляє реклама здорового способу життя, яку я коли-небудь бачив! Справа в тому, що ця жінка пропагує здоровий спосіб життя за допомогою особистого прикладу. І приклад, варто відзначити, відмінний!

622 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороде начался набор в группу студии йоги «Вертикаль», в которой практикуют безопасную йогу с корректным подходом к позвоночнику.

2525 просмотров. Обсудить (0)

Семинар по йоге, медитации и вегетарианству проведет на Закарпатье всемирно известный знаток ведической философии и йоги - Балакхилья даса.

1675 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді триває набір на курси йоги для дітей. Заняття вперше розпочались на початку лютого і проходитимуть до початку літа. Для батьків ще є шанс записати дітей на цікаві курси, які проходять у формі гри з елементами творчості.

776 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник, 22 августа, в Ужгородском пресс-клубе состоится заседание, главной темой которого станет «Здоровый образ жизни: как управлять своим телом и разумом».

1699 просмотров. Обсудить (1)

В субботу, 28 мая, на Киевской Набережной в Ужгороде (площадка у Драмтеатра) состоится спортивно-массовое мероприятие "Физкульт - привет!"

1382 просмотра. Обсудить (1)

83-летняя жительница Австралии Бет Калман работает инструктором йоги. Бабушка выглядит очень мило в своем розовом комбинезоне, жемчужных серьгах и укладкой на голове, но в то же время она делает такие сложные фигуры, что не всякий молодой тренер способен на такое.

3517 просмотров. Обсудить (0)