ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Єврокар

На закарпатському заводі «Єврокар» (с.Соломоново Ужгородського району) відбулась офіційна презентація та запуск виробництва кросовера SUV моделі Skoda Kodiaq.
458 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

ПочинаючиПро це повідомила керівник департаменту громадських зв’язків Єврокару Олена Чепіжко з 2019-го року.

246 просмотров. Обговорити (0)

Для того, щоб в Україну прийшли інвестори, необхідно створювати відповідні умови. На даний момент цього і близько не відбувається.

259 просмотров. Обговорити (0)

4 березня, на відомому заводі "Єврокар" на Закарпатті презентували нові моделі автомобілів SKODA, які запустили в виробництво на цьому тижні.
Тепер флагман українського автопрому буде випускати SKODA SUPERB B8 в версії 4х4 і SKODA Octavia з сучасним дизельним двигуном.

521 просмотр. Обговорити (1)

Сьогодні, 21 січня, на Закарпатті розпочався перший в області Форум ініціатив під назвою «Закарпатський економічний експеримент».

324 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 16 грудня, завод «Єврокар» розпочав виробництво нової модифікації моделі Skoda Octavia - Skoda Octavia 4х4 та Skoda Octavia Scout.

754 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 16 грудня, об 11.45 (виїзд від готелю “Ужгород”) відбудеться виїзний прес-тур Ужгородського прес-клубу на завод «Єврокар», де цього дня буде розпочато виробництво нової модифікації моделі Skoda Octavia - Skoda Octavia 4х4 та Skoda Octavia Scout.

462 просмотра. Обговорити (0)

У четвер, 19 вересня, о 15.40 відбудеться виїзний прес-тур Ужгородського прес-клубу на завод «Єврокар», де цього дня буде розпочато виробництво нової моделі SKODA Octavia у кузові Combi.

Офіційну церемонію запуску виробництва відвідають Член наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Олексій Ягичев, Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко та представники ŠKODA AUTO.

328 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 4 серпня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо побував із робочим візитом на підприємстві ПрАТ «Єврокар».

Разом із генеральним директором Ігорем Царенком та головою Ужгородської РДА Віктором Ледідою заступник керівника краю ознайомився із роботою підприємства та дізнався про найближчі плани та перспективи головного автомобільного виробника області.

790 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 25 червня, о 16.00 відбудеться виїзний прес-тур Ужгородського прес-клубу на завод «Єврокар». На заводі «Єврокар»

540 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні не менш важливу економічну роль в поліпшенні інвестиційного клімату та залучення додаткових інвестиційних проектів на Закарпатті відіграє тісна співпраця представників бізнесу з митницею. Завдяки активній зовнішньоекономічній діяльності понад 900 закарпатських підприємств та налагодженій роботі з ними, Чопська митниця виконує фінансові завдання, поставлені Мінфіном України.

686 просмотров. Обговорити (0)

28 вересня виробничі потужності ПрАТ «Єврокар» оглянула делегація представників близько 50 міжнародних корпорацій та компаній, що виробляють автомобілі і комплектуючі до них зі Словаччини, Угорщини і України.

1237 просмотров. Обговорити (0)

Компанія «Єврокар», чиє підприємство розташоване у Закарпатській області, сперечається із місцевим управлінням по боротьбі із організованою злочинністю. Керівник Закарпатського УБОЗу Іван Немеш заявив про передачу до суду кримінальної справи проти компанії за підозрою в контрабанді автомобілів. Керівництво „Єврокару” це спростовує.

3295 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, закарпатський виробник автомобілів марок VW Group ЗАТ "Єврокар" у 2009 року скоротив виробництво автомобілів різних марок на 90,1%, або на 32 328 штук порівняно з 2008 роком – до 3 564 штук.

1416 просмотров. Обговорити (0)

Якщо раніше вибирати автівку було до смішного легко, бо й вибору, як такого, не було, то тепер очі розбігаються від різноманіття машин на всякий смак і гаманець. Тож і говорити про найбільш підхоже авто для нашого клімату, стану доріг, зрештою, ментальності чи смаку, можна нескінченно.

3329 просмотров. Обговорити (0)

Прокоментувати хід подій на початковій стадії чемпіонату з футболу обласного центру Закарпаття погодився голова Комітету арбітрів м.Ужгорода Петро Милян.

1234 просмотра. Обговорити (0)

Виробничу діяльність відновило ЗАТ "Єврокар" - найбільший платник податків на Закарпатті, — який, однак, одним із перших серед підприємств області зреагував на глобальну економічну кризу.

1266 просмотров. Обговорити (0)

Один з найбільших українських заводів зі складання автомобілів ЗАТ «Єврокар» має намір скоротити виробництво в середньому на 50 відсотків. Про це у п’ятницю, 31 жовтня, під час зустрічі з головою Закарпатської облдержадміністрації Олегом Гаваші заявив голова наглядової ради ЗАТ «Єврокар» Олег Боярин.

1132 просмотра. Обговорити (1)

Бельгійські бізнесмени мають намір запровадити свій бізнес на Закарпатті. У середу вони зустрілися з бізнесовими колами, економістами, представниками торгово-промислової палати Закарпаття, аби розповісти про сфери своєї зацікавленості в області та спільно співпрацювати з підприємствами краю.

1789 просмотров. Обговорити (0)

В январе-феврале текущего года на заводе компании "Еврокар" в Закарпатье было выпущено 10 тыс. 179 автомобилей концерна "Volkswagen Group", что на 1 тыс. 749 авто больше, чем за аналогичный период 2007 года (8 тыс. 430 машин).

1099 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні та завтра у Західному регіоні проходить медіа-тур «Реалії та перспективи української автомобільної промисловості» міністра промислової політики України Володимира Шандри. Міністр відвідає Волинську та Закарпатську області.

981 просмотр. Обсудить (0)

Обласним центром Закарпаття містом Ужгородом ширяться чутки, ніби найближчим часом чимало людей може залишитися без роботи. Ті, що працюють на підприємствах, якi знаходяться на території спеціальної економічної зони (СЕЗ), розповідають, що пiсля вiдмiни пiльг фiрми опинилися у настiльки невигідних умовах, що можуть закритися i перенести виробництво в iншi країни. Чесно кажучи, у це вiрилося важко. Невже компанії можуть просто залишити побудованi заводи пiсля того, як вклали в них величезнi кошти?

1296 просмотров. Обсудить (0)

Між Ужгородським національним університетом та ЗАТ "Єврокар" укладено договір про співробітництво. Його підписали виконуючий обов’язки ректора УжНУ професор Микола Вегеш і генеральний директор "Єврокару" Олег Боярин. Предметом укладеної угоди є тісне співробітництво сторін та взаємодопомога у підготовці кадрів, а метою — поглиблення науково-технічного прогресу на Закарпатті, а також розв’язання на цій основі низки актуальних соціально-економічних проблем краю.

1225 просмотров. Обсудить (0)

От правительства ждут решения о своей судьбе одиннадцать свободных экономических зон. В частности, в Закарпатье высказываются категорически против закрытия СЭЗ или отмены режима приоритетного инвестирования.

1194 просмотра. Обсудить (0)

Перспективи реалізації другої черги будівництва автоскладального заводу “Єврокар” розглядали у вівторок голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога, головний менеджер “ШкодаАвто” по СНД та Азії Любош Колаж (Чеська Республіка), генеральний директор ЗАТ “Єврокар” Олег Боярин та гендиректор СЕЗ “Закарпаття” Володимир Приходько.

993 просмотра. Обсудить (0)

...Я на закарпатському авто-мобільному заводі "Єврокар". Ось перший пост великовузлової технологічної лінії зі складання автомобілів. На потоці — "Шкода-Фабія".У грудні з конвеєра заводу зійшло 15-тисячне авто. Ювілейною стала саме ця модель.

1542 просмотра. Обсудить (0)