ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

поліомієліт

Загрузка...

25 лютого о 12.00 представники ВООЗ, ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров`я України відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку (вул. Боженка, 2) у зв`язку з перебігом третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні.

384 просмотра. Обговорити (0)
В обласному центрі знову почали робити щеплення проти поліоміліту. Це вже третій етап таких щеплень.
353 просмотра. Обговорити (0)
Поки триває другий тур позапланової вакцинації , батьки досі вагаються з рішенням. Насамперед мають сумніви стосовно якості вакцини.
537 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті наступила справжня осінь. Майже весь тиждень йшли дощі. Та незважаючи на погоду, цей тиждень для закарпатців відзначився багатьма надзвичайно цікавими подіями.

364 просмотра. Обговорити (0)

Перший тиждень осені на Закарпатті розпочався надзвичайно спекотною погодою, яка трималася аж до кінця тижня. В понеділок закарпатці попрощалися з літом, а у вівторок з новими силами зустріли золоту осінь.

425 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті уже двоє діток паралізовані через цю страшну хворобу.

747 просмотров. Обговорити (0)

В області не зафіксовано жодного випадку захворювання на поліомієліт.

427 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня Україна вперше брала участь у європейському тижні імунізації. Лікарі дістали можливість на широку громадськість сказати те, що майже щодня повторюють у своїх кабінетах: треба робити щеплення, це най­ефективніший засіб проти багатьох дуже небезпечних недуг.

5067 просмотров. Обговорити (0)