ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

міжнародний турнір

Мукачівець В’ячеслав Мухідінов успішно виступив у міжнародному турнірі зі спортивного орієнтування ”О-Рінген”. Ці традиційні змагання щорічно з 1965 року проводяться в середині літа у іншому районі Швеції і збирають понад 18 тисяч учасників (рекорд – 25021особа).

192 просмотра. Обговорити (0)

2 червня 2017 року в Словаччині в місті Михайлівці відбулись масштабні міжнародні змагання спортсменів-інвалідів.

349 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Спортсмени Ужгородської Федерації Боксу прийняли участь у ХIII Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Петра Мицика.

244 просмотра. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття розпочався міжнародний футбольний турнір пам’яті Володимира Пінковського. Урочисте відкриття заходу відбулося вчора, 16 серпня, на стадіоні «Спартак» за присутності родичів відомого в минулому футболіста й тренера, його вихованців, учасників змагань, голови Федерації футболу Ужгородського району Олександра Романа, директора СДЮСШОР (Ужгород) Вадима Дьордя.

244 просмотра. Обговорити (0)
На Закарпатті вже увосьме стартував найпрестижніший на Західній Україні дитячий турнір з міні-футболу.
377 просмотров. Обговорити (0)

На традиційний турнір у Берегово (УСБ «Закарпаття» ВДФСТ «Колос» АПК України) з’їхались 390 юних спортсменів з 7 країн близького зарубіжжя (Угорщина, Словаччина, Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Чехія). Україна була представлена командами з Києва, Рівного, Чернівців, Тернополя та багатьох інших міст.

363 просмотра. Обговорити (0)

Своїх посланців делегували сусідні Угорщина, Словаччина, Румунія, а також Сербія, Хорватія, Словенія, Чехія.

279 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранів провели у місті над Латорицею.

467 просмотров. Обговорити (0)

Протягом трьох днів у спорткомплексах «Zinedine» та «Юність» проходили ігри міжнародного турніру з міні-футболу «Дитяча мрія» серед 10-річних дітей. Такі змагання проводили вперше.

479 просмотров. Обговорити (0)

З нагоди Дня Незалежності у Мукачівському ліцеї відбувся відкритий міжнародний турнір зі стрітболу, або, як його ще називають – вуличний баскетбол.

486 просмотров. Обговорити (0)

Команди з Угорщини, Роси, Румуни, Болгарії, Польщі, Молдови, Литви, Чехії, Словаччини, Хорватії, міст Луцька, Києва, Житомира, Сарнів, Мукачева, Берегова, Виноградова вийшли на борцівські килими XI Міжнародного турніру з греко-римської боротьби, що проходив у сучасному спортзалі закарпатського міста Тячів.

1240 просмотров. Обговорити (0)

9-10 травня в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді у Боздошському парку пройде Міжнародний петанк-турнір "САКУРА" на якому буде присутній президент Всесвітньої федерації петанку Клод Азема.

973 просмотра. Обговорити (0)