ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

розвиток

Депутати Закарпатської облради вивчать хід виконання Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2016-2020 роки за минулий рік.

115 просмотров. Обговорити (0)
Компанія Jabil впроваджує передові інноваційні рішення на власному виробництві та у системі логістики, аби відповідати потребам ринку електроніки.
168 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Днями у Виноградові відбулося друге засідання робочої групи з маркування та знакування туристичних маршрутів Закарпаття.
238 просмотров. Обговорити (0)

Депутати Закарпатської облради затверджуватимуть план заходів, спрямованих на розвиток регіону.

338 просмотров. Обговорити (0)

Психологія стосунків з тілом під час тренувань

247 просмотров. Обговорити (0)
Важливим став проект рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 рік
201 просмотр. Обговорити (0)

Після робочого тижня кожен задається питанням, як провести два вихідних, щоб відпочити по повній. Не завжди нас може очікувати сприятлива погода або грандіозні плани, але це не повинно перешкодити розслабитися і набратися сил.
За ці два дні можна встигнути зробити багато речей. Наприклад:
1. Саморозвиток

193 просмотра. Обговорити (0)

Відповідь на це питання шукають сьогодні в Ужгороді: тут у "Совиному гнізді" триває стратегічна сесія з розвитку міста. Ініціатором та організатором заходу є Інститут міста Ужгород, спільно з КП «Уж Фест» та Ужгородською міською радою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

282 просмотра. Обговорити (0)

548 тисяч гривень виділили депутати Мукачівської міськради на програму комплексного розвитку інформаційної туристичної інфраструктури та покращення туристичної привабливості міста Мукачева на 2017 рік.

205 просмотров. Обговорити (0)
В останні місяці минулого року в Закарпатській обласній раді створена робоча група з вивчення питання про внесення змін до Закону України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття».
306 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

351 просмотр. Обговорити (0)

Вчора в обласному центрі Закарпаття відбувся круглий стіл, учасники якого обговорювали тему «Регіональні медіа в сьогоднішній Україні: місія і реалії».

237 просмотров. Обговорити (0)

30 листопада в Ужгороді пройде перший регіональний бізнес-форум “Україна - країна підприємців”, який об’єднає понад 200 підприємців і тих, хто лише мріє про власну справу.

279 просмотров. Обговорити (0)

Київский мер Віталій Кличко та понад 400 учасників бізнес-форуму “Київ - місто підприємців” ухвалили звернення до всіх міських громад України из закликом зробити саме підтримку малого бізнесу, заохочення розвитку підприємництва, створення нових робочих місць національною стратегією розвитку громад.

256 просмотров. Обговорити (0)

Центр економічного розвитку “Еган Еде” назвав перших переможців масштабного конкурсу для закарпатських угорців.

363 просмотра. Обговорити (0)

Лише фінансова і правова підтримка обласної влади дає можливість уникнути припинення діяльності єдиного на Закарпатті авіапідприємства.

271 просмотр. Обговорити (0)

У Берегові відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянуто 28 проектів рішень.

403 просмотра. Обговорити (0)

Рахівська міська рада надає особливого значення розширенню міжнародних зв’язків міста. Тому ведеться активна робота по встановленню партнерських та побратимських відносин.

320 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатці та львів’яни закликають колег з інших областей спільно розвивати туристичну інфраструктуру України.

389 просмотров. Обговорити (0)

Благо, Ужгородові є куди озиратися – за плечима понад одинадцять століть, причому ми мали у міській біографії такі глибокі провали, після яких навіть нинішня депресія – то так собі, легенький нежить.

564 просмотра. Обговорити (1)

Про це говорили на координаційній раді з питань розвитку туризму та курортів в Ужгороді.

336 просмотров. Обговорити (0)

24 червня 2015 року у Мукачеві відбувся «круглий стіл» на тему «Підприємництво в Закарпатській області – шляхи подолання кризи». У його роботі взяли участь підприємці, юристи, науковці, експерти, представники органів державної влади, громадянського суспільства та засобів масової інформації.

500 просмотров. Обговорити (0)

Економічний розвиток Закарпаття торік частково поліпшився. Про це свідчать основні показники роботи господарського комплексу області у минулому 2014 році.

373 просмотра. Обговорити (0)

У с. Біласовиця Воловецького району відбулася виїзна нарада під головуванням директора департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації Юрія Шпонтака із головами сільських рад, на якій було надано методичні рекомендації щодо дотримання природоохоронного законодавства у частині створення об’єктів природно-заповідного фонду. На нараді також були підняті й інші питання, зокрема використання коштів із екологічних фондів, розвиток туризму і рекреації на даній території.

1280 просмотров. Обговорити (0)

Проект партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток", який впроваджується Канадським інститутом урбаністики у співпраці з Фундацією міжнародного навчання (Канада) та Асоціацією агенцій регіонального розвитку України за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, розпочав свою діяльність на Закарпатті у квітні 2006 року.

1306 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся міжнародний семінар «Поєднуючи теорію і практику у Південній та Східній Європі», який був присвячений питанням місцевого економічного розвитку. Йшлося про співпрацю місцевого населення заради досягнення сталого економічного зростання, яке принесе економічні вигоди та покращення якості життя для всіх членів громади.

1258 просмотров. Обговорити (0)

До України прибуває віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних справ Італії Джанфранко Фіні.

993 просмотра. Обсудить (0)