ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

черешня

"Збирати суниці почали три роки тому. Народилася четверта дитина й не могли зовсім раду дати. Скрізь треба були гроші. На суниці завезла чоловікова колега. Вона їхала збирати ягоду в Мостиський район. Думали, хоч варення наваримо чи дітям поїсти. Як побачили галявини з суницями, стішилися. Лягаю у траву і півлітра одним махом збираю", — розповідає 46-річна Галина Войтович.

201 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Календарное лето начнется через несколько дней, а "ягодный сезон" на рынках Ужгорода уже в разгаре.

1160 просмотров. Обсудить (0)

Холодна весна стала причиною високих цін на полуницю у цьому році. Врожай ягід затримався на 10-14 днів, через що ціни на неї все ще залишаються рекордно високими.

329 просмотров. Обговорити (0)

Вже зовсім скоро, всього за якийсь тиждень, фермери в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях почнуть збирати черешню. Перша ягода буде коштувати 130 гривень за кілограм. Про це розповідають самі фермери.
Така ціна зумовлена перш за все тим, що негода зашкодила нормальному дозріванню плодових дерев. Квітневі дощі та тумани завадили повноцінному запиленню черешень.

576 просмотров. Обговорити (0)

Слабая покупательная способность населения привела к резкому падению цен на раннюю клубнику и черешню. Если еще несколько дней назад их цена превышала 30 гривен то сегодня клубнику в розницу на Виноградовщине можно купить за 15 гривен, а черешню за 20 гривен.

1731 просмотр. Обсудить (0)

В Украине стартовал сезон продажи черешни. По данным экспертов, оптовые цены на продукцию на юге страны пока варьируются в пределах 10-17 грн/кг в зависимости от качества.

1657 просмотров. Обсудить (0)

На закарпатских перевалах местное население торгует уже первыми весенними черешнями. Хотя на улице только начало мая – в Мукачевском, Виноградовском, Береговском и Иршавском районах области наливаются и черешни, и клубника.

1647 просмотров. Обсудить (0)