ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Генконсул

Во вторник, 19 сентября Генеральный Консул Словацкой Республики в Ужгороде Мирослав Мойжита во время разговора с корреспондентом одного из закарпатских интернет-изданий прокомментировал скандал вокруг так называемого утиснення прав нацменьшинств в Украине, о которых заявляет Венгрия и венгерское нацменьшинство Закарпатья.

584 просмотра. Обсудить (1)
Загрузка...

Генконсулу Угорщини показали занедбаність гуртожитку УжНУ

В гуртожитку УжНУ №4 почали ремонтувати кімнати студентів на 6-му поверсі.

337 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 7 грудня, до Закарпатської обласної ради з ознайомчим візитом навідався Генеральний консул Угорщини у м.Ужгород Йожеф Бугайла.

398 просмотров. Обговорити (0)

29 жовтня Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаї запросив журналістів Закарпаття на прощальну розмову у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії у нашій країні, яка тривала майже вісім років, та поверненням на Батьківщину.

416 просмотров. Обговорити (0)

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі отримав найвищу крайову нагороду – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття».

508 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня председатель Закарпатского областного совета Владимир Чубирко провел встречу с Генеральным консулом Республики Польша во Львове Ярославом Дроздом.

696 просмотров. Обсудить (0)

Через наявність великої кількості українців на півдні Апеннін місто Неаполь називають українською столицею Італії. Минає рік, як там діє Генеральне консульство України, і за цей час культурна присутність України посилилася. Так вважає Генеральний консул в Неаполі Володимир Караченцев, із котрим спілкувалося Радіо Свобода.

1848 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 13 травня, Закарпатську область відвідав Генеральний консул Республіки Польща у Львові Гжегож Опалінський. Це перша поїздка дипломата в наш край. Її метою стало ознайомлення із самим регіоном та його керівництвом.

1510 просмотров. Обговорити (0)