ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вакансія

На одеські муніципальні лікарні незабаром чекає весняний сюрприз: місцева влада збирається позбутися від "незатребуваних" вакансій, а таких нарахували 648.
Виконавчий комітет вирішив таким чином значно зменшити штати в рамках медичної реформи. Чиновники запевняють, що це погано не відіб'ється на обслуговуванні пацієнтів, однак одесити мало в це вірять.

287 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Це "кадрове" питання "з бородою" мало б розв‘язатися уже цими передноворічними днями або ж у перший січневий тиждень наступного року

280 просмотров. Обговорити (0)

Регіональна програма захисту біженців Управління Верховного комісара ООН у справах біженців шукає юриста з прикордонного співробітництва (моніторингу кордонів) у Закарпатській області.

899 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародна Асоціація Інституцій регіонального Розвитку “МАІРР” в м.Ужгороді, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади асистента проектів, з метою виконання завдань проекту \"СВС Парламент - запровадження спільного ІСТ інструменту з метою формування форуму в прикордонних регіонах Словаччини, Угорщини Румунії та Україні\" та подальшої участі у реалізації проектів міжнародної технічної допомоги Програм Транскордонного Співробітництва ENPI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, Польща-Білорусь-Україна та інших програмах міжнародної технічної допомоги.

1979 просмотров. Обговорити (5)

Завтра, 1 липня, в Чернівцях розпочне роботу Міжрегіональний центр, який здійснюватиме моніторинг дотримання права людини на працю. Центр відслідковуватиме факти позбавлення права на працю через політичні переконання, партійну приналежність, активну громадську, в тому числі правозахисну діяльність, відстежуватиме приклади прийняття неправомірних кадрових рішень через політичний тиск.

1007 просмотров. Обсудить (0)