ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

рубка

В понедельник, 13 марта, вблизи Ужгорода дерево убило лесника на территории Ужгородского лесхоза. Об этом на своей странице в Фейсбуке пишет закарпатский журналист Виталий Глагола.

549 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгородському лісгоспі, під час незаконної рубки, дерево вбило чоловіка.

188 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Закарпатське обласне управління лісового господарства дає офіційну відповідь на матеріал щодо інформації в Інтернет-виданнях про незаконну рубку в урочищі «Кам'яниця» біля Р.Мочар.

235 просмотров. Обговорити (0)

Валерій Мурга, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, заявив, що участь працівників лісової галузі у цій історії практично виключена.

245 просмотров. Обговорити (0)

Во время валки леса на жителя пгт. Ясиня упало дерево. От полученных травм мужчина скончался.

600 просмотров. Обсудить (1)

Сьогодні під час представлення прокурора Закарпатської області Юрій Луценко назвав ситуацію із закарпатськими лісами “екоцидом”.

275 просмотров. Обговорити (0)

Виноградовец несколько дней подряд рубил ценные породы деревьев. Вчера полицейские, вместе с лесниками поймали его с поличным.

483 просмотра. Обсудить (2)

13 липня поточного року близько 17-ої години лісовою охороною Виноградівського лісництва в кварталі № 81 заказника «Чорна гора» було виявлено «на гарячому» при здійсненні незаконної вирубки дерев мешканця Виноградова громадянина Михайла Шаланкі.

303 просмотра. Обговорити (0)
"Ми оголошуємо війну лісовим браконьєрам і закликаємо повідомляти нам про факти незаконної вирубки Карпатського лісу". на своїй сторінці у фейсбук написали представники партії "ВОЛЯ-Прикарпаття".
401 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 1 червня, близько 2 години 30 хвилин лісничому Ужгородського лісництва Михайло Куштану зателефонував майстер лісу Юрій Архій і повідомив про те, що в лісі в урочищі «Три п'ятірки» чути звук бензопили.

301 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства вважає, що тема збереження Карпатських лісів є надзвичайно актуальною і потребує об’єктивного, фахового, неупередженого і правдивого висвітлення.

291 просмотр. Обговорити (0)

Вчора, 4 травня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга зустрівся з активістами та журналістими Ларисою Ступак та Іваном Данацко.

341 просмотр. Обговорити (0)

Керівництво Закарпатського лісгоспу за допущені порушення притягнуло до відповідальності близько сотні працівників, частину звільнено

542 просмотра. Обговорити (0)

Попри погодні умови, лісозаготівельні бригади Міжгірського ЛАГ другий тиждень поспіль проводять заплановані рубки догляду і санітарні рубки.

272 просмотра. Обговорити (0)

Скандал в Анталовцях на Ужгородщині: місцеві мешканці та вчителі засуджують вчинок директора школи, яка наказала зрубати здорові липи й черешні, які вже стали символами для жителів села.

543 просмотра. Обговорити (0)

Об этом во время брифинга сообщил и.о. начальника областного управления лесного и охотничьего хозяйства Валерий Мурга.

2452 просмотра. Обсудить (5)
Повідомлення про незаконну вирубку дерев надійшло від свідомого громадянина, мешканця села Руське Поле.
525 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура довела провину лісогосподарського підприємства.

444 просмотра. Обговорити (0)

З метою забезпечення державного контролю за заготівлею, реалізацією новорічних ялинок та недопущення самовільних рубок шпилькових насаджень

648 просмотров. Обговорити (0)

Об этом накануне Дня работников леса заявил Национальный экологический центр Украины. Больше всего страдают Карпаты и Полесье, и даже заповедный статус не останавливает лесозаготовки.

1498 просмотров. Обсудить (0)

Службовці одного з лісництв Закарпаття вирішили діяти з розмахом, але обережно. Ще у березні цього року, вони, не маючи на руках відповідних документів, проводили рубку бука.

1009 просмотров. Обговорити (0)