ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вікно

Дерев’яну зірку Давида на колишній синагозі сфотографував ужгородець Александр Богданов. Закарбувати у вічності пам’ятку він хотів ще десятиліття тому.
264 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Через тяжку хворобу 69-річний житель Перечинського району покінчив життя самогубством, зістрибнувши з вікна лікарні в м.Ужгороді.

798 просмотров. Обговорити (0)

Кілька днів тому, з 1 липня цього року, розпочала свою роботу новостворена Ужгородська митниця. Для забезпечення високої культури обслуговування та викорінення корупції і хабарництва керівництво митної установи наводить порядок у роботі митниці, оновлює колектив професійними та чесними спеціалістами.
Як відомо, що Президент України нещодавно висловив своє занепокоєння незадовільною роботою митних органів. Він звернувся персонально до кожного керівника митниці і поставив надзвичайно жорсткі вимоги щодо покращення діяльності усіх митних установ. Зокрема, прискорення митного оформлення, прозорість і передбачуваність дій митних установ, партнерський підхід у відношенні митників і учасників зовнішньоекономічної діяльності.

1329 просмотров. Обсудить (1)