ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

таланти

24 вересня у с. Тур’я Поляна Перечинського району відбудеться V відкритий фестиваль мистецтв «Перечинщина скликає таланти». Свято розгорнеться на території місцевого стадіону.

166 просмотров. Обговорити (0)

Сьогоднішня днина увійде в історію гуцульської духовної спадщини, адже приїзд до Рахова Народного артиста України Івана Дмитровича Поповича та подальше обговорення формату Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв “Іван Попович збирає таланти” підтвердили проведення з 27 вересня по 2 жовтня 2017 року у місті Рахові цього мистецького заходу.

343 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Цього року у першу зміну до дитячого закладу приїхали 96 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських і обласних творчих конкурсів.

340 просмотров. Обговорити (0)

Іспанські правоохоронці довгі роки розшукували Мануеля Понса Санчеса, який викрав і зґвалтував десятирічну дівчинку. Не допомогли ніякі тактики і показання, а ось шоу талантів - допомогло.

252 просмотра. Обговорити (0)

Учні тут не тільки вивчають профільні дисципліни, але вміло, артистично, із азартом змагаються у культурницьких заходах – конкурсах, змаганнях, різного роду інших програмних дійствах, що значно урізноманітнює дозвілля молоді.

410 просмотров. Обговорити (0)

З 28 по 31 жовтня 2016 р. в Ужгороді за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, Управління культури ОДА, а також Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради відбудеться справжнє свято дитячої творчості – «Фестивальний марафон».

348 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський коледж культури і мистецтв — освітній центр, де виховують таланти.

657 просмотров. Обговорити (0)

На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв Мукачівського району, що у Закарпатті, 24-й рік поспіль працює єдиний в Україні унікальний літній оздоровний табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей.

695 просмотров. Обговорити (0)
Щоб побачити більше, глядачів запрошують на звітний концерт для батьків "Дивіться, чого мене навчили у БЛІЦі", який відбудеться в облмуздрамтеатрі 13 червня о 16:00 та 19:00.
537 просмотров. Обговорити (0)

Днями в районному центрі дитячої та юнацької творчості з нагоди «Дня Дошкільника» відбулися урочистості та святковий концерт, у якому свої таланти демонстрували й наймолодші вихованці Тячівського району.

314 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття славиться не тільки своїми горами та вином, а й футболістами. Ціла плеяда київських «динамівців» золотих часів походять із найзахіднішого регіону України.

1527 просмотров. Обговорити (0)

До піввікового ювілею закарпатського художника Олександра Громового в Ужгороді відкрилася виставка його робіт.

1069 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 19 листопада, в Ужгороді понад 30 юних краян взяли участь у дитячому фестивалі „Талановиті діти України”. Учасників привітав т.в.о. заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Омелян Мателешка.

1160 просмотров. Обговорити (2)

На запрошення маршалка Опольського воєводства Юзефа Себести та в рамках проекту «Польща без упереджень – навчально-практичне турне для польської та української молоді» делегація обдарованих дітей з сільської місцевості Івано-Франківської області в складі 20 чоловік відвідала Республіку Польщу.

855 просмотров. Обговорити (0)

Так уважає ректор Малої академії літератури й журналістики Василь Тарчинець. Цей навчальний заклад військовий журналіст заснував у рідному селі Рекітах, аби допомогти талановитим дітям. Відтак філії малої академії виникли в Києві, Львові, Польщі і навіть Чикаго. Щороку юні академіки збираються в Закарпатті на одній із полонин, аби під час фестивалю прочитати свої найкращі твори.

913 просмотров. Обсудить (0)