ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

газифікація

Львівська філія ПАТ "Укргазвидобування" почала прокладку газопроводу від смт Солотвино (Тячівський район) до с. Біла Церква (Рахівський район), повідомляє голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

133 просмотра. Обговорити (0)

188 населених пунктів Закарпаття досі не газифіковані, та й навіть у газифікованих є багато дворогосподарств, в яких використовують скраплений газ у побуті через брак коштів на підключення до газових мереж...

450 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

За останні роки Закарпаття, незважаючи на те, що перебуває, так би мовити, на околиці країни, за найрізноманітнішими показниками (економічними, соціальними, іншими) посідає, згідно зі статистики, перші місця чи, принаймні, перебуває у верхній половині серед областей країни, випереджаючи регіони, котрі, нібито, потенційно мають значно більше ресурсів для того, щоб домінувати.

970 просмотров. Обговорити (0)

У чотирьох районах Закарпаття - Берегівському, Виноградівському, Іршавському та Ужгородському - завершено газифікацію всіх населених пунктів. У 2005-2008 роках приріст газових мереж становив 1257,7 кілометра, або 24 відсотки від їх протяжності в області. За згаданий період газифіковано 52,4 тисячі будинків /квартир/.

1309 просмотров. Обговорити (0)

У Берегівському районі Закарпаття газифікували ще одне село — Горонглаб. До кінця року планується подати блакитне паливо до всіх населених пунктів району

1413 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 11 листопада, природний газ подали у домівки мешканців села Рафайново Берегівського району Закарпатської області.

926 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті завершується газифікація ще двох районів області – Берегівського та Ужгородського. За дев’ять місяців цього року в області газифіковано майже 5,5 тисячі будинків, прокладено 82 кілометри газових мереж.

951 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгородському районі Закарпаття газифіковано ще одну школу. Цього разу у с.Кибляри.

946 просмотров. Обсудить (0)

Цьогоріч програмою газифікації Тячівського району Закарпаття передбачалося освоїти на будівництві газових мереж 3 мільйони 200 тисяч гривень. Освоїли ж майже вдвічі більшу суму, з якої понад 2 мільйони гривень – це кошти населення.

1030 просмотров. Обсудить (0)