ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Мирослав Дочинець

Відомий письменник та журналіст, лауреат головної літературної премії країни - імені Т. Шевченка, лауреат Міжнародної літературної премії "Карпатська корона" Мирослав Дочинець проводить зустрічі з школярами Мукачева.

185 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Та, попри все, свалявська кіоскерка Тетяна Вдовіна як може, так і пропагує гарне ту чудове слово Мирослава Дочинця (див. фото).

244 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 6 вересня, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нової книжки відомого закарпатського письменника Мирослава Дочинця «Мафтей. Книга, написана сухим пером».

289 просмотров. Обговорити (0)

Із лауреатом головної літературної премії країни - імені Тараса Шевченка - закарпатським письменником Мирославом Дочинцем зустрілися на католицьке Різдво.

274 просмотра. Обговорити (0)
У переддень професійного свята згадалася університетська дружба, закарпатське братство у Львові, те, як ми, майбутні виконроби пера та слова, товаришували п‘ять років поспіль тощо.
533 просмотра. Обговорити (0)

Є такі книги у світі, що століттями не втрачають своєї глибокості, вартісності і крізь епохи є вірним дороговказом для багатьох. Складно додати ще щось суттєве до такого твору. І вторячи Дочинцевому «навіщо?», виникає «чи варто «про», якщо можна самому скуштувати цю багату трапезу. Та все ж.

316 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 2 грудня, за прилавком книжкового магазину «Кобзар» в Ужгороді був лауреат Шевченківської премії Мирослав Дочинець. Письменник уже не вперше бере участь у акції, яка відбувається у рамках щорічного конкурсу «Книга на Миколая».

496 просмотров. Обговорити (0)

Петро Порошенко звернув увагу на той факт, що серед лауреатів премії – представники різних регіонів України. “Ви за народженням, походженням, місцем роботи представляєте сьогодні різні регіони нашої єдиної країни. У ваших цікавих біографіях я побачив згадки про Закарпаття і Галичину, про Київ та Черкащину, Луганщину та Донеччину. Це і є наш український культурний простір”, – сказав Президент.

661 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація книги письменника і видавця Мирослава Дочинця «Світован. Штудії під небесним шатром».

Ця книга – повна захоплення і любові розповідь про мандри в горах молодого журналіста з мудрецем Світованом, Андрієм Вороном, якого вже встигли назвати українським Сократом, новітнім Сковородою.

434 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 19 листопада, о 15.00, в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація книги письменника і видавця Мирослава Дочинця «Світован. Штудії під небесним шатром».

454 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатський письменник Мирослав Дочинець потрапив до Українського топ-10 року від електронної книгарні «Bookland» з твором «Многії літа. Благії літа» (видавництво «Карпатська вежа») і зайняв 10 місце.

598 просмотров. Обговорити (0)

На одному диханні пройшла зустріч з прозаїком, публіцистом, видавцем Мирославом Дочинцем у стінах рідної йому з юних літ Хустської центральної міської бібліотеки. Це якраз той випадок, коли можна сказати - яблуку ніде було впасти.

482 просмотра. Обговорити (0)

Днями до Києва з Закарпаття завітав один із найуспішніших українських письменників, цьогорічний і минулорічний номінант на Шевченківську премію за бестселер «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослав Дочинець.

908 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нової книги відомого закарпатського автора, одного з основних претендентів на Шевченківську премію, лауреата нагороди «Золоті письменники України» Мирослава Дочинця – роману «Горянин. Води Господніх русел».

606 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 17 січня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі (увага! Нова адреса) відбудеться презентація нової книги відомого закарпатського автора,

одного з основних претендентів на Шевченківську премію, лауреата нагороди «Золоті письменники України» Мирослава Дочинця – роману «Горянин. Води Господніх русел».
Автори цікавих запитань до автора отримають книгу у подарунок.

***

975 просмотров. Обговорити (0)

Відомий закарпатський письменник почав роботу над дитячою версією роману «Криничар».

755 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нового роману закарпатського письменника, цьогорічного номінанта на Шевченківську премію Мирослава Дочинця «Криничар» (або Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії)».

982 просмотра. Обговорити (0)

У понеділок в Ужгороді у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нового роману мукачівця Мирослава Дочинця "Лис у винограднику". Книжка щойно вийшла в престижному київському видавництві "Ярославів Вал", але вже встигла отримати розголос у літературних кругах.

2202 просмотра. Обговорити (0)

Презентація роману Мирослава Дочинця "Лис у винограднику" (з участю видавництва "Ярославів Вал") відбудеться в понеділок, 22 лютого, в Ужгороді у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці. Початок о 17 год.

1818 просмотров. Обговорити (0)

3 вересня у міському Будинку культури міста Мукачева (Закарпатська область) відбувся ювілейний творчий вечір відомого прозаїка, публіциста та видавця Мирослава Дочинця.

2042 просмотра. Обговорити (0)

25 червня у Стрию в “Книгарні”, що діє в Народному домі (вул. Народна, 8) відбулася зустріч з директором видавництва “Карпатська вежа”, редактором газети “Новини Мукачева”, письменником Мирославом Дочинцем з Мукачева.

1986 просмотров. Обговорити (1)