ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

переможці

В Ужгородській міській раді у вівторок відбувся конкурс із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування: № 19 "КПП "Ужгород" - м-н. Дравці (через залізничний вокзал, речовий ринок); № 20 "пл. Корятовича - Речовий ринок"; № 26 "в/м 555-м-н Горяни-УжНУ"; № 156 "вул. Чорновола - міський цвинтар "Барвінкош"; № 158 "пл. Корятовича - міський цвинтар "Барвінкош".

178 просмотров. Обговорити (0)
Вчора на завершення книжкового ярмарку нагородили переможців конкурсу «Фест-книга» у 13 номінаціях, а також вручили подяки від облдержадміністрації видавництвам з-за меж області та організаторам виставки
435 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні, 26 травня, в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Івана Дурана відбулося засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах.

781 просмотр. Обговорити (0)

12 квітня в Мукачеві пройшов 14 міський конкурс юних піаністів «Золотий дощик», в якому презентували свої таланти учні дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона та дитячої школи мистецтв № 2.

447 просмотров. Обговорити (0)

Перші дні квітня відзначилися проведенням в Мукачеві грандіозного культурно-мистецького заходу — Всеукраїнського фестивалю-конкурсу малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “Закарпатська весна”, активну участь в якому взяли і вихованці мистецьких шкіл Мукачева.

400 просмотров. Обговорити (0)

У Берегові фінішує Весняний ярмарок з продажу вина, палинки, ковбасних виробів, сиру та меду.

267 просмотров. Обговорити (0)

Цими днями в Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося підбиття підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків «Охорона праці – очима дітей».

622 просмотра. Обговорити (0)

У п'ятницю у великому залі Мукачівської міської ради відбулася дегустація вин, в якій визначили найкращі вина фестивалю «Червене вино 2016».

946 просмотров. Обговорити (0)

28 грудня Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного Журналістського рейтингу.

292 просмотра. Обговорити (0)

У спортивному комплексі «Юність» в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання XXV обласної міжгалузевої спартакіади профспілок. До речі, Закарпаття – єдина область України, де профспілкові спартакіади проходять 25 років поспіль.

475 просмотров. Обговорити (0)

23 жовтня в Ужгороді підбили підсумки І-го Всеукраїнського конкурсу живопису імені Адальберта Ерделі. Всього у творчих змаганнях узяли участь 25 студентів із 11 вишів України.

691 просмотр. Обговорити (0)

За підтримки Міністерства освіти і науки України Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця” проведений ІІ Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць” серед учнівської молоді 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів молодіжних громадських організацій.

811 просмотров. Обговорити (0)

У черговий раз порадували учасники ІІІ, обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - цьогоріч вони записали в актив обласного центру Закарпаття 106 призових місць: 29 перших, 31 друге й 46 третіх, вивівши таким чином Ужгород на першу позицію в області.

2222 просмотра. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, удосконалення роботи органів виконавчої влади з громадськістю, підвищення якості послуг, рівня відкритості та прозорості у своїй діяльності, особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців – основні завдання Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація».

1050 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на круглому столі «Україна. Благодійність. 2009», що пройшов у «Митрополичих палатах» Національного заповідника «Софія Київська», члени оргкомітету, журі та представники Наглядової ради Конкурсу оголосили імена переможців Національного конкурсу "Благодійник року 2009".

940 просмотров. Обговорити (0)

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко відвідав Тернопільщину, де зустрівся з керівництвом Тернопільської ОДА та з представниками місцевих засобів масової інформації, повідомили ForUmy у прес-службі Томенка.

910 просмотров. Обсудить (1)

Рейтинг «Лідер року» був вперше проведений в лютому 2003 року в м. Ужгород за підтримки газети «Закарпатські оголошення», яка є членом «Співдружності інформаційних та рекламних видань України». Рейтинг відзначає тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя Закарпаття.

1058 просмотров. Обсудить (0)