ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Іван Попович

Сьогоднішня днина увійде в історію гуцульської духовної спадщини, адже приїзд до Рахова Народного артиста України Івана Дмитровича Поповича та подальше обговорення формату Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв “Іван Попович збирає таланти” підтвердили проведення з 27 вересня по 2 жовтня 2017 року у місті Рахові цього мистецького заходу.

343 просмотра. Обговорити (0)

У ці передсвяткові дні народний артист України, уродженець села Осій, що на Іршавщині, Іван Попович перебуває на малій батьківщині.

927 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Учасники популярного гурту “Дзідзьо”, перебуваючи в Карпатах, знялися у відеоролику, який з’явився 6 серпня на каналі в Youtube.
299 просмотров. Обговорити (0)

В одній із провідних клінік України відомому закарпатцю, народному артисту України Івану Поповичу зробили успішну операцю.

608 просмотров. Обговорити (0)

14 квітня о 19.00 на сцені Закарпатського облмуздрамтеатру відбудеться концерт Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю "Гуцулія".

361 просмотр. Обговорити (0)

В Інтернеті з′явилась інформація про недільний інцидент під час масових заходів у м.Іршава. На центральній площі міста проходив спортивний турнір «Свято сили» та концерт за участю народного артиста України Івана Поповича. Враження від свята було зіпсовано прикрим інцидентом.

416 просмотров. Обговорити (0)

Пенсіонер органів внутрішніх справ Іван Іванович Попович полюбляє заглиблюватися в історію, непогано знає свій родовід, який коріння своє «пустив» по всьому Закарпаттю.

634 просмотра. Обговорити (1)

В Ужгороді на Поштовій пройшов гала-концерт Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу «Іван Попович збирає таланти». Перед численними глядачами виступили юні співаки та танцюристи.

569 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 9 вересня, в селі Осій (урочище Кам'янка) на Іршавщині розпочнеться Міжнародний фестиваль "Іван Попович збирає таланти". Як анонсувалося в ЗМІ раніше, на батьківщину Народного артиста України з'їдуться учасники зі Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі.

856 просмотров. Обговорити (1)

30 червня 2009 року за повного аншлагу в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка відбувся творчий вечір народного артиста України Івана Поповича – "На гостину до народного Івана Поповича".

3549 просмотров. Обговорити (0)