ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шаланки

ДТП произошло 2 сентября, около 00:30 часов между населенными пунктами села Шаланки и Пушкиново, Виноградовского района.

883 просмотра. Обсудить (0)

Головною метою міжнародного мисливського фесту, який вперше пройшов на Закарпатті, стала не тільки демонстрація трофеїв і мисливської майстерності, але й збереження фауни, збільшення площі заліснення, яка є природним ареалом для звірини, заклики полювати тільки за правилами і нещадна боротьба з браконьєрством.

145 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Международный фестиваль - "День охотника" стартовал в селе Шаланки Виноградовского района. Местность выбрали не случайно, ведь этот край славится давней историей охоты.

481 просмотр. Обсудить (0)

Вчора, 28 липня, у с. Шаланки Виноградівського району на Закарпатті відбувся пілотний запуск першого в Україні туристичного потягу вузькоколійною залізницею.

205 просмотров. Обговорити (0)

Разом із спікером на відкриття добудови дитячого навчального закладу у с.Шаланки на Виноградівщині приїхали парламентарі, урядовці, мери міст Угорщини.

350 просмотров. Обговорити (1)

У неділю, 24 березня, об 11.30 за к.ч. працівники Виноградівської філії ПАТ «Закарпатгаз» після проведення ревізії технологічного обладнання на газорозподільному пункті відновили газопостачання 650 дворогосподарств с. Шаланки Виноградівського району.

541 просмотр. Обговорити (0)
В Виноградовском районе вблизи села Шаланки виноград выращивают уже несколько веков. Этому способствует мягкий климат и химический состав почв.
2373 просмотра. Обсудить (5)

Государственная экологическая инспекция в Закарпатской области временно запретила эксплуатацию Шаланковского месторождения глины ООО «Шаланковское».

1199 просмотров. Обсудить (2)

У с.Шаланки Виноградівського району Закарпатської області вперше провели фестиваль «Свято бондаря». Це село можна справедливо називати столицею досить рідкісної професії. Тут з давніх-давен місцеві майстри виготовляли добротні бочки для вина.

1208 просмотров. Обговорити (0)

В с.Шаланки Виноградовского района Закарпатской области впервые провели фестиваль «Праздник бондаря». Это село можно справедливо называть столицей довольно редкой профессии. Здесь с незапамятных времен местные мастера изготавливали добротные бочки для вина.

1420 просмотров. Обсудить (0)