ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

спартакіада

Робота з молоддю – один із важливих напрямків діяльності Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я (голова – член Ради ФПУ Володимир Турок).

144 просмотра. Обговорити (0)

У міському парку «Перемога» відбулося перше тренування школярів, які вирішили брати участь у спартакіаді з туризму.

168 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На старт фінальних змагань вийшло близько 900 учасників з 17 команд районів і міст області.

290 просмотров. Обговорити (0)

У місті Хуст відбулася XIII обласна галузева спартакіада працівників Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта», у якій на старт змагань вийшли представники усіх структурних підрозділів дирекції.

403 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулася IV спартакіада працівників закладів та установ культури Закарпаття, організаторами якої були управління культури облдержадміністрації, обласна профспілкова організація працівників культури та обласна рада ФСТ «Україна».

828 просмотров. Обговорити (0)

На базі відомчого пансіонату «Енергетик» відбулася XXIV обласна спартакіада працівників ПАТ «Закарпаттяобленерго».

383 просмотра. Обговорити (0)

У спортивному комплексі «Юність» в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання XXV обласної міжгалузевої спартакіади профспілок. До речі, Закарпаття – єдина область України, де профспілкові спартакіади проходять 25 років поспіль.

439 просмотров. Обговорити (0)

Старт запланований на 7 листопада в ужгородському спорткомплексі "Юність".

365 просмотров. Обговорити (0)

Чимало депутатів місцевих рад нашого краю активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

344 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 вересня, на базі спортивного комплексу "Юність" у м. Ужгороді відбулося урочисте відкриття третьої Всеукраїнської Спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу".

497 просмотров. Обговорити (0)

"Сила духу" - Фінал ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці розпочнеться сьогоднні, 10 вересня в Ужгороді, у спорткомплексі "Юність".

301 просмотр. Обговорити (0)

Минулий тиждень на Закарпатті був дійсно спекотним. В інформаційному просторі – теж. І тут справа не так у сенсаційності самих подій, як у їх жахливості й абсурдності: країна перегрілася. І народу вже не до жартів.

618 просмотров. Обговорити (0)

Незабутнім культурно-спортивним святом стала ІІІ обласна галузева Спартакіада закладів культури Закарпаття, яка вперше проводилася в Ужгороді. Адже дві попередні спартакіади відбулися у Мукачеві.

939 просмотров. Обговорити (0)

Фінальна частина Всеукраїнської спартакіади серед депутатів різного рівня відбудеться в Ужгороді. Депутати змагатимуться між собою у п’яти видах спорту.

478 просмотров. Обговорити (0)
Медики Закарпаття активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя
877 просмотров. Обговорити (0)
Вино змагались за першість з міні -футболу, волейболу шахів, шашок та настільного тенісу.
518 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбудеться фінал обласної спартакіади серед працівників охорони здоров’я Закарпаття

465 просмотров. Обговорити (0)

18 травня у СК «Юність» під головуванням керівника Закарпатського НОК України Івана Риляка відбулося чергове засідання виконкому.

480 просмотров. Обговорити (0)

Цього року, за доброю традицією, обласна ювілейна спартакіада шкіл-інтернатів відбулася на спортивній базі Перечинської
загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів.

225 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття – єдина на Україні область, де міжгалузева спартакіада профспілок (голова облпрофради Іван Король) проводиться вже 24 роки поспіль.

827 просмотров. Обговорити (0)

На засіданні президії Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки (голова Тетяна Повханич) підбито підсумки фінальних змагань ХІІ-ї обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпаття, які відбулися в місті Хуст.

533 просмотра. Обговорити (0)

Уже 25 років поспіль у Закарпатській області проводиться спартакіада серед шкіл-інтернатів.

159 просмотров. Обговорити (0)

20 вересня представники УФЄ взяли участь у спартакіаді в с. Розівка Ужгородського району. На це спортивне свято зібралося чимало спортсменів з Ужгорода та районів.

443 просмотра. Обговорити (0)

На стадіоні с. Великі Лучки відбулася Спартакіада Мукачівського району Закарапаття з технічних і прикладних видів спорту.

556 просмотров. Обговорити (0)

Мабуть, немає жодної області в Україні, де б профспілкова спартакіада проходила понад 20 років. Справжнім святом спорту і здоров’я стала ХХІІІ обласна міжгалузева спартакіада профспілок Закарпаття, у фінальних змаганнях якої взяли участь 17 команд галузевих профспілок та профспілкових комітетів підприємств – усього близько 450 учасників.

701 просмотр. Обговорити (0)

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у c. Яноші відбулася осіння міжгалузева спартакіада серед підприємств, установ і організацій району. У масовому спортивному змаганні взяли участь працівники галузей освіти, культури, газового господарства, органів внутрішніх справ, прокуратури, енергетики, медики, працівники РДА, райради та Берегівської ОДПІ.

330 просмотров. Обговорити (0)

4 вересня на базі спорткомплексу «Юність» Закарпатське обласне товариство інвалідів проводе спартакіаду.

490 просмотров. Обговорити (0)

Галузева спартакіада Закарпатського обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Павла Орос) має давні традиції. Незважаючи на фінансові проблеми підприємств галузі, вона проводилася тринадцятий рік поспіль. У її організації і проведенні профспілці допомагала обласна рада ФСТ «Спартак» (голова Антон Яцина).

438 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 8 червня, на стадіоні «Карпати» м. Хуст, відбулася ХІХ обласна спартакіада ветеранів спорту, присвячена ХХ річчю утворення Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету України.

604 просмотра. Обговорити (0)