ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

спартакіада

В місті Хуст відбулася XIV обласна галузева спартакіада Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта», в якій взяли участь працівники всіх структурних підрозділів.

332 просмотра. Обговорити (0)

Робота з молоддю – один із важливих напрямків діяльності Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я (голова – член Ради ФПУ Володимир Турок).

292 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У міському парку «Перемога» відбулося перше тренування школярів, які вирішили брати участь у спартакіаді з туризму.

210 просмотров. Обговорити (0)

На старт фінальних змагань вийшло близько 900 учасників з 17 команд районів і міст області.

365 просмотров. Обговорити (0)

У місті Хуст відбулася XIII обласна галузева спартакіада працівників Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта», у якій на старт змагань вийшли представники усіх структурних підрозділів дирекції.

476 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулася IV спартакіада працівників закладів та установ культури Закарпаття, організаторами якої були управління культури облдержадміністрації, обласна профспілкова організація працівників культури та обласна рада ФСТ «Україна».

901 просмотр. Обговорити (0)

На базі відомчого пансіонату «Енергетик» відбулася XXIV обласна спартакіада працівників ПАТ «Закарпаттяобленерго».

426 просмотров. Обговорити (0)

У спортивному комплексі «Юність» в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання XXV обласної міжгалузевої спартакіади профспілок. До речі, Закарпаття – єдина область України, де профспілкові спартакіади проходять 25 років поспіль.

480 просмотров. Обговорити (0)

Старт запланований на 7 листопада в ужгородському спорткомплексі "Юність".

406 просмотров. Обговорити (0)

Чимало депутатів місцевих рад нашого краю активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

380 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 вересня, на базі спортивного комплексу "Юність" у м. Ужгороді відбулося урочисте відкриття третьої Всеукраїнської Спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу".

537 просмотров. Обговорити (0)

"Сила духу" - Фінал ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці розпочнеться сьогоднні, 10 вересня в Ужгороді, у спорткомплексі "Юність".

330 просмотров. Обговорити (0)

Минулий тиждень на Закарпатті був дійсно спекотним. В інформаційному просторі – теж. І тут справа не так у сенсаційності самих подій, як у їх жахливості й абсурдності: країна перегрілася. І народу вже не до жартів.

652 просмотра. Обговорити (0)

Незабутнім культурно-спортивним святом стала ІІІ обласна галузева Спартакіада закладів культури Закарпаття, яка вперше проводилася в Ужгороді. Адже дві попередні спартакіади відбулися у Мукачеві.

977 просмотров. Обговорити (0)

Фінальна частина Всеукраїнської спартакіади серед депутатів різного рівня відбудеться в Ужгороді. Депутати змагатимуться між собою у п’яти видах спорту.

515 просмотров. Обговорити (0)
Медики Закарпаття активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя
927 просмотров. Обговорити (0)
Вино змагались за першість з міні -футболу, волейболу шахів, шашок та настільного тенісу.
558 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбудеться фінал обласної спартакіади серед працівників охорони здоров’я Закарпаття

515 просмотров. Обговорити (0)

18 травня у СК «Юність» під головуванням керівника Закарпатського НОК України Івана Риляка відбулося чергове засідання виконкому.

512 просмотров. Обговорити (0)

Цього року, за доброю традицією, обласна ювілейна спартакіада шкіл-інтернатів відбулася на спортивній базі Перечинської
загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів.

268 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття – єдина на Україні область, де міжгалузева спартакіада профспілок (голова облпрофради Іван Король) проводиться вже 24 роки поспіль.

867 просмотров. Обговорити (0)

На засіданні президії Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки (голова Тетяна Повханич) підбито підсумки фінальних змагань ХІІ-ї обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпаття, які відбулися в місті Хуст.

606 просмотров. Обговорити (0)

Уже 25 років поспіль у Закарпатській області проводиться спартакіада серед шкіл-інтернатів.

189 просмотров. Обговорити (0)

20 вересня представники УФЄ взяли участь у спартакіаді в с. Розівка Ужгородського району. На це спортивне свято зібралося чимало спортсменів з Ужгорода та районів.

474 просмотра. Обговорити (0)

На стадіоні с. Великі Лучки відбулася Спартакіада Мукачівського району Закарапаття з технічних і прикладних видів спорту.

591 просмотр. Обговорити (0)

Мабуть, немає жодної області в Україні, де б профспілкова спартакіада проходила понад 20 років. Справжнім святом спорту і здоров’я стала ХХІІІ обласна міжгалузева спартакіада профспілок Закарпаття, у фінальних змаганнях якої взяли участь 17 команд галузевих профспілок та профспілкових комітетів підприємств – усього близько 450 учасників.

734 просмотра. Обговорити (0)

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у c. Яноші відбулася осіння міжгалузева спартакіада серед підприємств, установ і організацій району. У масовому спортивному змаганні взяли участь працівники галузей освіти, культури, газового господарства, органів внутрішніх справ, прокуратури, енергетики, медики, працівники РДА, райради та Берегівської ОДПІ.

370 просмотров. Обговорити (0)

4 вересня на базі спорткомплексу «Юність» Закарпатське обласне товариство інвалідів проводе спартакіаду.

523 просмотра. Обговорити (0)

Галузева спартакіада Закарпатського обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Павла Орос) має давні традиції. Незважаючи на фінансові проблеми підприємств галузі, вона проводилася тринадцятий рік поспіль. У її організації і проведенні профспілці допомагала обласна рада ФСТ «Спартак» (голова Антон Яцина).

478 просмотров. Обговорити (0)