ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мінеральні води

Фальсифікована продукція реалізовувалась на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Одеської областей та м. Києва через мережу оптово-роздрібної торгівлі.

659 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Закарпаття має великий природно-рекреаційний і курортний потенціал. Основним рекреаційним ресурсом області є мінеральні та термальні води.

646 просмотров. Обговорити (0)

Мандруючи Закарпаттям ви обов’язково потрапите у Сваляву, що розташувалася на міжнародній туристичній трасі біля гори Стой (1677 м). Якщо підніметесь на її вершину, то вам відкриється живописна панорама міста, яке оточене лісистими пагорбами. І як символи сучасності – сталевими нитками перетинають цей пейзаж лінії транс’європейських магістралей – нафтопроводу «Дружба» і газопроводу «Братство», а поряд з стрункими ялинами, начебто змагаючись у вишуканості, здіймаються ажурні ферми міжнародної енергосистеми «Мир».

1216 просмотров. Обговорити (0)

В урочищі Біласовиця знаходиться джерело мінеральної води “Вовків квас”. За часів Австро-Угорщини Чехії цією водою керував єврей Вовк так в народі і залишилася назва “Вовків квас”.

914 просмотров. Обговорити (0)

Ці поетичні рядки належать Рамсулу Ґамзатову. Либонь, поет мав на увазі благоліпну природу, її дари – сонце, повітря і воду. Якраз цього на Закарпатті не бракує. Недарма ж його називають сонячним. Про бальзамічне прозірне повітря, настояне на живиці хвойних пралісів, зайве говорити й поготів.

2589 просмотров. Обговорити (0)

Мінеральні води Закарпаття "Лужанська-7" та «Лужанська-4» повернулися з Києва з черговими золотими медалями.

930 просмотров. Обговорити (0)
Найкраще з Києва до Сваляви їхати через Старокостянтинів. І хоча після нього з житомирської траси доведеться звернути на звичайне двосмугове шосе, це шлях не тільки найкоротший, але й наймальовничіший.
1521 просмотр. Обговорити (0)

Підземними водними артеріями Свалявщини (місцини, чи не найбільш щедро наділеної природою в усьому Карпатському регіоні) нуртує мінералка. Не один десяток промислових свердловин мінеральної води дає людському здоров'ю зцілення, а головне — наповнення місцевому бюджету і заробіток тисячам людей.

2254 просмотра. Обговорити (0)