ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

молодь

О 3:00 на вулиці Миру у Мукачеві поліцейські помітили двох чоловіків неподалік торгового павільйону. Оскільки торговий пункт швидкого харчування був зачинений, у полісменів виникла підозра стосовно перебування там молодиків.

207 просмотров. Обговорити (0)

Зелена фабрика, зелена планета, зелений щит життя – як тільки не називають ліси та й рослинність взагалі! І в цих коротких, влучних висловах-характеристиках несхитне переконання: ліс – це прекрасно. Він захищає від вітрової і ґрунтової ерозії, притягує дощі, поповнює глибинні і поверхневі води.

194 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні польські навчальні заклади є лідерами за кількістю вступників з України.

183 просмотра. Обговорити (0)

Еміграція стала головною причиною стрімкого скорочення чисельності населення України. З початку незалежності з 52,2 млн число українців скоротилося до 42,6 млн осіб. Чи не останню роль в цьому зіграли війна на Донбасі, політична та економічна криза, відсутність перспектив. Уже на рівні ООН офіційно визнано, що незабаром населення країни скоротиться до 35 млн, а через півстоліття до 25-28 млн.

350 просмотров. Обговорити (0)
На Закарпатті активна молодь підготувала ролик, у якому засуджує корупцію.
190 просмотров. Обговорити (0)

У лютому фестиваль на малій батьківщині композитора збере юнь України й закордоння.

330 просмотров. Обговорити (0)

З 18 по 22 жовтня в Ужгороді проходитиме Всеукраїнський студентський конкурс з живопису “Срібний мольберт”, заснований Закарпатською академією мистецтв та громадською організацією «Фундація розвитку закарпатського мистецтва".

234 просмотра. Обговорити (0)

У військкоматах Закарпатської області тривають планові заходи з підготовки до призову громадян України на строкову військову службу протягом жовтня-листопада 2016 року.

199 просмотров. Обговорити (0)

На затвердження крайовим обранцям у ході роботи четвертої сесії Закарпатської облради управління містобудування та архітектури ОДА вносить проект рішення про хід виконання обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки.

234 просмотра. Обговорити (0)

ЮніорБанк постійно організовує різноманітні акції, розіграші та цікавинки. У літню пору юним банкірам пропонується не тільки добре відпочити, а й виграти чудові призи.

249 просмотров. Обговорити (0)

З 20 по 22 травня Мукачево прийматиме IX Всеукраїнський дитячо-юнацкий фестиваль-конкурс народного мистецтва «Смарагдові витоки».

390 просмотров. Обговорити (0)

Здається, під час Великодніх свят значна частина хустян лише розпивала алкогольні напої та дебоширила.

292 просмотра. Обговорити (0)

До чого тільки не вдається молодь, якій не вистачає у маленькому закарпатському містечку адреналіну.

415 просмотров. Обговорити (0)

...У школі, в свій час, я відразу відчув надмірну натягнутість усього навчального процесу. Тому оголосив учителям, що чотирьох класів постійної «відсидки» за партою цілком достатньо, а далі треба вчити лише те, що подобається кожному окремому учневі, а також освоювати побільше різних професій.

421 просмотр. Обговорити (0)

Великоберезнянською районною бібліотекою спільно з БФ «Центр громадських ініціатив» м.Перечин 12 лютого проведено літературно - музичне шоу «Кохання - вогонь і лід, поезія і проза».

276 просмотров. Обговорити (0)

Це прекрасна нагода для того, щоб згадавши правила етикету, поринути в світське життя минулого, відчути легкість танцю, одягти найвишуканіші сукні та смокінги.

268 просмотров. Обговорити (0)

15 грудня студенти відділення народної художньої творчості Ужгородського коледжу культури і мистецтв представили яскраве театралізоване дійство "Ой, Калета, Калета. Із чого ти вилита?.." – з нагоди дня Святого Андрія Первозванного.

270 просмотров. Обговорити (0)

Наразі в Закарпатській області захворюваність на ВІЛ є однією з найнижчих у порівнянні з іншими регіонами.

575 просмотров. Обговорити (0)

"Студенту спокій тільки сниться" – так назвали концертну програму з нагоди Міжнародного дня студента юні режисери й естрадники Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач).

445 просмотров. Обговорити (0)
Очікування людей від зміни місцевої влади умовно діляться на три позиції: одні сподіваються на краще, інші змін не очікують, є категорія громадян, які розчаровані у ситуації, що склалася сьогодні у краї та в країні загалом.
285 просмотров. Обговорити (0)

Всесвітній день контрацепції (англ. World Contraception Day (WCD)) — міжнародний день, що відзначається по всій планеті щороку 26 вересня, починаючи з 2007-го.

740 просмотров. Обговорити (0)
Двадцять дев’ять робіт професійних фотографів та аматорів було подано для участі у виставці “Молоді обличчя Закарпаття”.
517 просмотров. Обговорити (0)

Соціально-економічна нестабільність негативно вплинула на демографічну ситуацію у Закарпатській області. І насамперед, це стосується молодого покоління – однієї із найменш захищених груп населення.

436 просмотров. Обговорити (0)

Цього разу закарпатська молодь зібралась на експериментальну музично-танцювальну вечірку «Круглий звук». Впродовж чотирьох годин з 8-ї вечора і до 12-ї ночі відвідувачі насолоджувались музикою з вінілових платівок, які є у фонді книгозбірні.

560 просмотров. Обговорити (0)
До прикладу, тепер йдеться про юнаків від 20 до 27 років, а не від 18 до 25, як було раніше.
773 просмотра. Обговорити (0)

Перші заняття в БізнесШколі цього року - подія довгоочікувана. Уроки фінансового успіху для школярів-юніорів пройшли у формі екскурсії та незвичайних лекцій про гроші та професію банкіра.

373 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді обласна бібліотека вже вдруге зібрала закарпатську молодь для обговорення питань планування сім´ї та небажаної вагітності на «Кінопозералках»

407 просмотров. Обговорити (0)