ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

питна вода

12 липня черговий гуманітарний вантаж відправили з Тячівщини в зону проведення АТО. Шлях вантажу прокладений небезпечними дорогами Донбасу в Красногорівку, до 128-ї бригади.

130 просмотров. Обговорити (0)

Мільйони мешканців Республіки Чилі залишилися без питної води через тривалі зливи, які спровокували зсуви: тепер вода в річці Майпо, яка йде до основного резервуару, забруднена настільки, що навіть думати про те, щоб її пити, не можна в жодному разі .

153 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Удар дзвону надзвичайної ситуації пролунав у Чопі. Його відлуння закликає всю громаду об’єднатися у відстоюванні своїх прав на гідне і комфортне життя. Межа терпіння настала. Що далі? Які кроки? Хто і що повинен робити?

222 просмотра. Обговорити (0)

ГО "СНК-Чоп" направило запит Президенту України з проханням представити щорічну Національну доповідь " Про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні за 2014 - 2015 рік".

718 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, 12 січня об 11:00 надійшла інформація про те, що внаслідок опадів та підняття рівня ґрунтових вод та води у р. Уж були підтоплені п’ять із наявних шести свердловин (6-та свердловина знаходиться у несправному стані з технічних причин), які забезпечують питною водою м. Перечин.

226 просмотров. Обговорити (0)

У Перечині завершилося засідання комісії ТЕБ та НС Перечинської РДА щодо вирішення проблем із питною водою в місті.

304 просмотра. Обговорити (0)

У ніч з 11 на 12 січня в зв’язку з підтопленням Перечинського міського водозабору було відключено водопостачання мікрорайону Посьолок.

346 просмотров. Обговорити (0)

Вже тиждень мешканці невеличкого гірського села Біласовиця у Воловецькому районі Закарпаття не мають змоги набрати чистої води для власних потреб

364 просмотра. Обговорити (0)

На якому етапі ведуться будівельні роботи мереж та споруд водопостачання до с.Мужієво, що фінансуються за державні кошти, особисто перевіряв заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс у рамках нещодавньої робочої поїздки на Берегівщину.

333 просмотра. Обговорити (0)

Мешканці вулиці Річної у Тячеві стверджують, що упродовж останніх 2 років підземну воду неможливо споживати ні для пиття, ані для приготування їжі, оскільки рідина має специфічний запах ацетону.

326 просмотров. Обговорити (0)

Третє пленарне засідання 19 сесії Закарпатської облради підтримало депутатський запит Оксани Балоги, Максима Хохлова, Володимира Шкріби, які просять включити питання запуску водогону в селі Ільниця Іршавського району в обласну програму «Питна вода» і передбачити кошти з обласного бюджету на здійснення цих робіт.

336 просмотров. Обговорити (0)

За останні роки село Шаян розрослося в декілька разів. Крім того в багатьох тутешніх туристичних закладах побудовані басейни, для забезпечення нормального функціонування яких також необхідно багато води.

582 просмотра. Обговорити (0)

Це нині вчергове спільно перевіряють "водні" спеціалісти України та Угорської Республіки.
На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного

262 просмотра. Обговорити (0)

Прокуратурою міста Мукачево минулого тижня завершено перевірку в Мукачівському міськрайонному управлінні Головного управління Держсанепідеміологічної служби в Закарпатській області щодо дотримання вимог Водного кодексу України, Закону України

«Про питну воду та питне водопостачання», іншого законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

715 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в інформаційній службі Державної санітарно-епідеміологічної служби, на Закарпатті санітарно-епідеміологічна служба України за дорученням Уряду України обстежує усі види приватних криниць.

868 просмотров. Обговорити (0)

Через цьогорічні весняні зливи, дехто із мешканців закарпатського краю змушений рятувати свій минулорічний врожай та обходитись без води.

1148 просмотров. Обговорити (0)

У суботньому номері за 11 липня цього року газета теперішнього міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка надрукувала відгуки кількох жителів міста про стан справ з житлово-побутовими умовами в обласному центрі Закарпаття.

1129 просмотров. Обговорити (1)