ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

виробництво

Експерти заявили, що за останні півтора десятка років виробництво хліба в Україні скоротилось більш, ніж у вдвічі також удвічі менше українці їдять головний продукт.
Про це повідомлє AgroPortal з посиланням на експертів Економічного дискусійного клубу.

111 просмотров. Обговорити (0)

Та не шкодитиме екології. Йдеться про перспективи нового підприємства у Мукачеві.

343 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Велике бондарне виробництво в селі Анталовці Ужгородського району функціонувало досить короткий період — всього три роки — в період Першої Світової війни. З’явилось воно з легкої руки штабного офіцера армії Австро-Угорщини, який мав тут великі земельні наділи.

302 просмотра. Обговорити (0)
Вперше електроенергію на Закарпатті почали використовувати трохи більше, як 100 років тому.
301 просмотр. Обговорити (0)

За інформацією Закарпатської митниці ДФС, протягом 9 місяців 2016 року в області зріс зовнішньоторговельний обіг на 30,7 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 47,5 млрд грн.

184 просмотра. Обговорити (0)
Виробництво сягає 13-15 тисяч пальто на сезон, а компанія вже представлена у 19 містах України і товар активно просувається у Європу
289 просмотров. Обговорити (0)

Підпільну майстерню з виготовлення зброї викрила на Закарпатті Служба безпеки України спільно із поліцією.

376 просмотров. Обговорити (0)
Найближчим часом одне з найактивніших підприємств на Закарпатті з іноземними інвестиціями ТОВ «Ядзакі Україна» розширить свої потужності та збільшить кількість робочих місць ще на 1100 (на сьогодні тут працюють 1300 осіб).
245 просмотров. Обговорити (0)

Стосовно підприємців, які нелегально випалювали деревне вугілля, забруднюючи навколишнє середовище, поліція розпочала кримінальне провадження. Ділкам загрожує великий штраф.

198 просмотров. Обговорити (0)

Населення. На 1 червня п.р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1258,5 тис. осіб. Упродовж січня–травня 2016р. спостерігалось скорочення населення у кількості 651 особи.

218 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з підписаною Угодою про асоціацію з Європейським Союзом, Україна має наблизити свої законодавство до європейського.

388 просмотров. Обговорити (0)

Мова про невеличкий куточок посеред Українських Карпат, де в маленькій сироварні виготовляють справжнє сирне золото.

478 просмотров. Обговорити (1)

У 2015 році у промисловості області інноваційною діяльністю займались 14 підприємств, що складає 10,1% від загальної кількості обстежуваних.

263 просмотра. Обговорити (0)

Охорона праці - на порядку денному в управлінні лісового та мисливського господарства Закарпаття.

490 просмотров. Обговорити (0)

Після масштабної реконструкції вчора, 8 квітня, в в селі Чорна Тиса заробив цех по якісному розпилюванні будь-яких порід деревини.

492 просмотра. Обговорити (0)

Виробничі потужності є у Німеччині, Чехії, Словаччині, Індонезії, Китаї, основне ж виробництво знаходиться у Тунісі.

347 просмотров. Обговорити (0)

Лісогосподарським комплексом Закарпаття протягом 9 місяців п.р. вироблено продукції, робіт та послуг на суму 427,7 млн.грн, або 135,0% до торік, з яких – 99,5% займає продукція лісозаготівель від загального обсягу продукції лісового господарства.

234 просмотра. Обговорити (0)

Створене у минулому сторіччі державне підприємство, що знаходиться в одному з гірських селищ Закарпаття, виготовляло важливі агрегати та комплектуючі до техніки.

380 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатські друкарі неабияк стурбовані долею поліграфічної галузі. Адже традиційні друкарні взагалі перестали бути конкурентними на ринку.
640 просмотров. Обговорити (0)

26 січня на Закарпатті в селі Гараздівка Берегівського району стався нещасний випадок на лісоповалі - повалене дерево впало на працівника і буквально розчавило йому голову.

485 просмотров. Обговорити (0)

Як розповів заступник директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Юрій Лесьо, станом на грудень п.р. всіма категоріями господарств краю утримується 149,7 тис. голів великої рогатої худоби, що становить 99,9 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Зокрема, 103,2 тис. голів корів (99,3 %), 385,5 тис. голів свиней (102,6 %), 197,8 тис. голів овець та кіз (98,2 %), 4455,9 тис. голів птиці (104,1 %).

498 просмотров. Обговорити (0)

Станом на 1 жовтня 2014 р. у Закарпатській області здійснювали діяльність 436 підприємств, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

347 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 16 грудня, об 11.45 (виїзд від готелю “Ужгород”) відбудеться виїзний прес-тур Ужгородського прес-клубу на завод «Єврокар», де цього дня буде розпочато виробництво нової модифікації моделі Skoda Octavia - Skoda Octavia 4х4 та Skoda Octavia Scout.

428 просмотров. Обговорити (0)

Одним із найбільш перспективних напрямків деревообробної галузі у світі вважається виготовлення з відходів виробництва пелетів, паливних гранул, що мають за своїми характеристиками унікальні можливості. На Закарпатті діє декілька підприємств виробництва пелет, і вони є досить успішними. Дається взнаки, зокрема, і те, що для економії енергоносіїв вже у 46 загальноосвітніх навчальних закладах краю котельні перевели на дрова чи брикети.

862 просмотра. Обговорити (0)

Подекуди сільські жителі, не справляючись зі збором, запрошували родичів із сусідніх сіл, як на приклад, у виноградівському Королево.

365 просмотров. Обговорити (0)

Газ від сільських корів, коней, овець давно міг гріти людські оселі.

442 просмотра. Обговорити (0)

Одним з першочергових завдань місцевої влади є виконання завдань Президента України щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рокина місцях. Це завдання по розвитку економіки перебуває на постійному контролі у керівництва Тячівської райдержадміністрації на Закарпатті.

329 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє управління статистики у Закарпатській області, у 2010 році веденням та виробництвом лісогосподарської діяльності в області займалися 33 підприємства, яким надано у власність та користування землі лісового фонду.

1054 просмотра. Обговорити (0)