ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вино

31-річний мешканець села Попово, що на Берегівщині, викрав з підвалу свого знайомого 60 літрів вина. Протягом однієї години берегівські правоохоронці затримали підозрюваного.

100 просмотров. Обговорити (0)
У самісінькому центрі квітучого краю, у містечку кохання Берегово, щороку саме на початку весни відбувається Міжнародний Фестиваль вина. Та це й не дивно, адже містечко по праву претендує на статус виноробної столиці Західної України.
119 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
У суботу в мукачівському парку Перемоги урочисто розпочався ІІ-й традиційний фестиваль Варишська палачінта - 2017. Окрім млинців, на фестивалі можна посмакувати й шашликом та смаженою картоплею.
187 просмотров. Обговорити (0)
Только здесь можно понежиться в популярных в Японии целебных минеральных источниках, потом попасть в Средневековье без машины времени, а в итоге вернуться в настоящее, чтобы познакомиться с уникальными коровами, которые не дают молока, и попробовать вино из 400 годовых подвалов. На этих выходных Мой путеводитель едет в Закарпатье.
837 просмотров. Обсудить (0)
"Мій путівник" побував у найтеплішому куточку Західної України – селі Бене (Закарпаття). Тут знаходяться старовинні винні підвали.
128 просмотров. Обговорити (0)

Фестиваль започаткований рік тому, цьогоріч пройде з 25 по 26 лютого в міському парку.

144 просмотра. Обговорити (0)

У Карпатах ведмедів, які не впали у сплячку, від суворих морозів зігрівають вином. Адже морози у горах сягають -30 градусів.

199 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 12 січня, у Мукачеві, у парку "Перемога", відбулось офіційне відкриття 22 за ліком винного фестивалю "Червене вино".

227 просмотров. Обговорити (0)

Українські вина лишаються «попелюшками» у рідних пенатах, але знаходять своїх поціновувачів, отримуючи високі нагороди

163 просмотра. Обговорити (0)
Передсвяткові ярмарки в Ужгороді відкрилися на трьох локаціях.
299 просмотров. Обговорити (0)

Тим, хто вже бував у селі Нижнє Солотвино, добре відомо, що воно славиться домашнім вином, яке виготовляє, напевно, кожен мешканець, а також “пивницями” - льохами, видовбаними у схилах пагорбів.

391 просмотр. Обговорити (0)

26 декабря 2016 в "Совином гнезде" запланированно мероприятие, посвященное вину, винодельческому и дегустационному делу.

430 просмотров. Обсудить (0)
Старинные подвалы «Совиного гнезда» уже переполнены туристами. Свои изделия представили около 40-ка лучших виноделов края. Представленное многообразие вин на любой вкус. Все они изготовлены исключительно из европейских сортов винограда.
692 просмотра. Обсудить (0)
Праздничное действо фестиваля "Закарпатское божоле-2016" началось еще вчера на площади Шандора Петефи ходом с рыцарями Ордена Святого Николая и прекрасными дамами, который через пешеходный мост и площадь Театральную двинулся на Корзо.
1039 просмотров. Обсудить (0)

Дегустація буде "сліпою", адже всі зразки смаковитих напоїв зашифрують.

251 просмотр. Обговорити (0)

После двухлетнего перерыва, благодаря настойчивости профессора Федора Шандора и первого заместителя городского головы Ужгорода Иштвана Цапа, наконец-то удалось возродить фестиваль "Закарпатское Божоле" в Ужгороде.

Праздник будет проходить в реконструированном историческом винном погребе "Совиное гнездо" по ул. Ференца Ракоци II, 2.
 

410 просмотров. Обсудить (0)

Працівники Закарпатської митниці ДФС виявили у громадянина України не вказані в митній декларації, не заявлені при усному опитуванні продукти харчування та алкогольні напої італійського виробництва.

367 просмотров. Обговорити (0)

Виноград уникальный продукт по содержанию в нем полезных веществ. В нем много железа и глюкозы, которая улучшает качество крови. Виноград «ощелачивает» организм. Также содержит много калия, кальция натрия пектинов и биотин.

549 просмотров. Обсудить (0)

Сбор винограда будто завершает сельскохозяйственный сезон, но для виноделов это еще только начало интересной стадии - производства вина.

414 просмотров. Обсудить (0)

На вихідних на Закарпатті стартував сезон винних подій. На одному із відомих курортів краю провели винне свято, де усі бажаючі змогли спробувати себе у ролі винороба – зібрати з лугоша грона, змолоти їх на млинку, вичавити у винному пресі. Ну й звісно скуштувати вино від акул закарпатського виноробства.

225 просмотров. Обговорити (0)
Врач-кардиолог из Виноградова Михаил Поличко имеет по-настоящему закарпатское хобби - выращивание винограда. У мужчины за годы собралась большая коллекция, насчитывающая до 250 сортов. Достижением считает то, что смог вырастить в Закарпатье виноград из Латинской Америки.
457 просмотров. Обсудить (0)
Белое, розовое, красное. Около десяти сортов дегустировали и пили в эту пятницу в одном из винных дегустационных залов Ужгорода.
341 просмотр. Обсудить (4)

На запитання про тематику фестивалів, які відвідують найчастіше туристи на території Закарпаття, 45,8% опитаних висловилися на користь винних фестивалів, 13,4% відвідували або знають про сакура-фест.

256 просмотров. Обговорити (0)

У розквіті фізичних і духовних сил, у гарному настрої зустрічає свій піввіковий ювілей знаний берегівчанин Чоба Пейтер – відомий бізнесмен у виноградарсько-виноробній галузі, авторитетний депутат облради, патріот закарпатської землі, меценат і просто нормальна людина нашого прикордонного краю

863 просмотра. Обговорити (0)

Урядовцю хоча й наливали, але він майже не пив, а слухав господаря, який від душі хвалив закарпатський богомазаний край і його головний натурпродукт – винні напої домашнього виробництва

373 просмотра. Обговорити (0)

Напередодні, 16 травня 2016 року, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено три спроби ввезення на територію України без оподаткування 343,5 літрів італійського вина.

269 просмотров. Обговорити (0)