ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вино

У Карпатах ведмедів, які не впали у сплячку, від суворих морозів зігрівають вином. Адже морози у горах сягають -30 градусів.

112 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Вчора, 12 січня, у Мукачеві, у парку "Перемога", відбулось офіційне відкриття 22 за ліком винного фестивалю "Червене вино".

153 просмотра. Обговорити (0)

Українські вина лишаються «попелюшками» у рідних пенатах, але знаходять своїх поціновувачів, отримуючи високі нагороди

140 просмотров. Обговорити (0)
Передсвяткові ярмарки в Ужгороді відкрилися на трьох локаціях.
274 просмотра. Обговорити (0)

Тим, хто вже бував у селі Нижнє Солотвино, добре відомо, що воно славиться домашнім вином, яке виготовляє, напевно, кожен мешканець, а також “пивницями” - льохами, видовбаними у схилах пагорбів.

370 просмотров. Обговорити (0)

26 декабря 2016 в "Совином гнезде" запланированно мероприятие, посвященное вину, винодельческому и дегустационному делу.

415 просмотров. Обсудить (0)
Старинные подвалы «Совиного гнезда» уже переполнены туристами. Свои изделия представили около 40-ка лучших виноделов края. Представленное многообразие вин на любой вкус. Все они изготовлены исключительно из европейских сортов винограда.
640 просмотров. Обсудить (0)
Праздничное действо фестиваля "Закарпатское божоле-2016" началось еще вчера на площади Шандора Петефи ходом с рыцарями Ордена Святого Николая и прекрасными дамами, который через пешеходный мост и площадь Театральную двинулся на Корзо.
964 просмотра. Обсудить (0)

Дегустація буде "сліпою", адже всі зразки смаковитих напоїв зашифрують.

233 просмотра. Обговорити (0)

После двухлетнего перерыва, благодаря настойчивости профессора Федора Шандора и первого заместителя городского головы Ужгорода Иштвана Цапа, наконец-то удалось возродить фестиваль "Закарпатское Божоле" в Ужгороде.

Праздник будет проходить в реконструированном историческом винном погребе "Совиное гнездо" по ул. Ференца Ракоци II, 2.
 

385 просмотров. Обсудить (0)

Працівники Закарпатської митниці ДФС виявили у громадянина України не вказані в митній декларації, не заявлені при усному опитуванні продукти харчування та алкогольні напої італійського виробництва.

333 просмотра. Обговорити (0)

Виноград уникальный продукт по содержанию в нем полезных веществ. В нем много железа и глюкозы, которая улучшает качество крови. Виноград «ощелачивает» организм. Также содержит много калия, кальция натрия пектинов и биотин.

521 просмотр. Обсудить (0)

Сбор винограда будто завершает сельскохозяйственный сезон, но для виноделов это еще только начало интересной стадии - производства вина.

378 просмотров. Обсудить (0)

На вихідних на Закарпатті стартував сезон винних подій. На одному із відомих курортів краю провели винне свято, де усі бажаючі змогли спробувати себе у ролі винороба – зібрати з лугоша грона, змолоти їх на млинку, вичавити у винному пресі. Ну й звісно скуштувати вино від акул закарпатського виноробства.

198 просмотров. Обговорити (0)
Врач-кардиолог из Виноградова Михаил Поличко имеет по-настоящему закарпатское хобби - выращивание винограда. У мужчины за годы собралась большая коллекция, насчитывающая до 250 сортов. Достижением считает то, что смог вырастить в Закарпатье виноград из Латинской Америки.
394 просмотра. Обсудить (0)
Белое, розовое, красное. Около десяти сортов дегустировали и пили в эту пятницу в одном из винных дегустационных залов Ужгорода.
324 просмотра. Обсудить (4)

На запитання про тематику фестивалів, які відвідують найчастіше туристи на території Закарпаття, 45,8% опитаних висловилися на користь винних фестивалів, 13,4% відвідували або знають про сакура-фест.

234 просмотра. Обговорити (0)

У розквіті фізичних і духовних сил, у гарному настрої зустрічає свій піввіковий ювілей знаний берегівчанин Чоба Пейтер – відомий бізнесмен у виноградарсько-виноробній галузі, авторитетний депутат облради, патріот закарпатської землі, меценат і просто нормальна людина нашого прикордонного краю

822 просмотра. Обговорити (0)

Урядовцю хоча й наливали, але він майже не пив, а слухав господаря, який від душі хвалив закарпатський богомазаний край і його головний натурпродукт – винні напої домашнього виробництва

345 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні, 16 травня 2016 року, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено три спроби ввезення на територію України без оподаткування 343,5 літрів італійського вина.

247 просмотров. Обговорити (0)

Скуштувати закарпатський бограч-гуляш у Берегівському районі та випити вина у Виноградові зможуть усі охочі цих вихідних.

443 просмотра. Обговорити (0)
Таємничий замок тамплієрів, винні підвали, з яких колись постачали п’янкий нектар европейським королям та російському цареві, а ще повноводні рибні озера. Це все про Середнє. Село, яке має багату історію, та не менш цікаве сьогодення.
288 просмотров. Обговорити (0)

Щороку туристи в травні їхали в Ужгород споглядати сакури. Цьогоріч дерева доти вже відцвітуть, проте в області заплановано чимало фестів.

418 просмотров. Обговорити (0)

XI-й Виноградовский открытый фестиваль виноградарей-виноделов «Угочанская лоза» состоится в начале мая.

727 просмотров. Обсудить (0)

У Берегові фінішує Весняний ярмарок з продажу вина, палинки, ковбасних виробів, сиру та меду.

190 просмотров. Обговорити (0)