ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

зайнятість населення

На Перечинщині через перепад напруги в електромережі частина села Туриця залишилася без світла. Крім того в 14-и абонентів погоріли електроприлади: телевізори, холодильники та інша побутова техніка.
150 просмотров. Обговорити (0)

Чисельність зайнятого населення в Україні на сьогодні становить 16 млн 100 тисяч.

182 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, безробітних протягом останнього року стало удвічі більше.

343 просмотра. Обговорити (0)

Однією з ознак самостійності держави - є її ставлення до проблеми біженців. Днями спеціалісти Перечинського районного центру зайнятості провели інформаційний захід для осіб, що мешкають у Пункті тимчасового розміщення біженців у м. Перечин.

474 просмотра. Обговорити (0)

Це 32 % громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді. Лише у вересні вдалося знайти роботу для 1151 особи. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість працевлаштованих зросла на 6,5 %.

438 просмотров. Обговорити (0)

Безробітними відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, та готові приступити до підходящої роботи, а також інваліди, які не досягли пенсійного віку, які не працюють та зареєстровані як такі, що шукають роботу.

1279 просмотров. Обговорити (0)

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій1 (далі – підприємства) у квітні 2011р. становила 194,8 тис. осіб, що на 0,7% нижче показника попереднього місяця.

745 просмотров. Обговорити (0)

У квітні п.р. у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулося 2,9 тис. незайнятих громадян, що на 1,2% більше, ніж у квітні торік. З числа тих, що звернулися з питань працевлаштування у квітні п.р., майже половину складали жінки, кожний другий – молода особа у віці до 35 років, 12,9% – особи, які потребують особливого соціального захисту.

856 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com "Турінформ Закарпаття", 29 липня 2010 року відбувся круглий стіл з питань розробки концепції Програми розвитку сільського туризму на 2011 – 2015 роки у Закарпатській області та обговорення проекту Закону України «Про сільський агротуризм».

2209 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com начальник відділу праці Головного управління статистики у Закарпатській області Любов Скоропад, це на 35,8% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. З числа тих, що звернулися з питань працевлаштування, 54,5% складали жінки, кожний другий – молода особа у віці до 35 років, 15,8% – особи, які потребують особливого соціального захисту.

1151 просмотр. Обговорити (0)

Цифри, показники, особливо нині, у період кризи, мають потужний емоційний вплив – можуть свідчити, що все у нас ще гірше, ніж було вчора, або ж навпаки – додавати оптимізму, бо найгірше уже позаду.

715 просмотров. Обговорити (0)