ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

проблема

На кожну людину на планеті припадає величезна кількість сміття

63 просмотра. Обговорити (0)

Вони масово атакують львів’ян на вулицях: обкрадають, вимагають гроші, пропонують поворожити, гіпнотизують, погрожують прокльонами і… плюють в обличчя. І здається, що вони не бояться нікого – ні Бога, ні людей, ні поліції

139 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Багато жінок стикаються з проблемою післяпологової депресії. Жінки намагаються не говорити про це вголос, але це не означає, що нічого не відбувається. Всі переживання вона ховає глибоко в собі, намагаючись впоратися з думками самостійно.

162 просмотра. Обговорити (0)

Жирна шкіра має свої плюси і мінуси. Даний тип шкіри не так швидко старіє як суха шкіра, але є і свої недоліки. При роботі сальних залоз на нашому обличчі з'являється блиск, особливо в літній період. Жінки з сухим типом шкіри втомилися постійно зволожувати свою шкіру, але представниці жирної шкіри борються із зайвою блиском на шкірі обличчя.

158 просмотров. Обговорити (0)

У більшості випадків, купероз з'являється на обличчі з приходом весни. Купероз -розширені судини, так би мовити, сіточка з червоних капілярів, яка утворюється на обличчі.
Чому навесні, жінкам доводиться страждати від проблеми куперозу? Справа в тому, що за перепадів температури і активного сонця, шкіра сильно страждає і на обличчі з'являються дефекти у вигляді червоної сіточки судин.

167 просмотров. Обговорити (0)

Сучасна медицина прогресує в боротьбі з найпоширенішими хворобами сучасності, але все одно існують безліч недуг, з якими люди борються кожен день. Які найпоширеніші хвороби нашого часу, які піддають людство до небезпеки?

300 просмотров. Обговорити (0)
Щодня на ужгородське сміттєзвалище у Барвінку привозять від 15-до 20-ти машин відходів.
323 просмотра. Обговорити (0)

Зданий в експлуатацію в 1982 році міст на автодорозі міжнародного значення М-25 при в’їзді в селище Батьово (Берегівський район) поступово руйнується – бетонні шви на дорожньому покритті розходяться, на опорах з’явилися тріщини, освітлення давно демонтоване.

400 просмотров. Обговорити (0)

Проблеми з МТС в Ужгороді пов’язані з підготовкою до запуску 3G. Аналогічні труднощі з спілкування абоненти оператора нещодавно пережили протягом 3-5 днів у Мукачеві.

383 просмотра. Обговорити (0)

Заступник директора департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова під час брифінгу в Ужгороді наголосила, що зараз в краї не вистачає шкільного транспорту для того, щоб нормально забезпечити довіз учнів до шкіл у всіх районах області.

539 просмотров. Обговорити (0)

Кілька міркувань з приводу того, хто покликаний її рятувати – читачі, редактор, влада, час чи депутати?

531 просмотр. Обговорити (0)
У криницях немає питної води, а у влади грошей на водогін. Жителям гірської частини села Сільце питну воду доводиться купувати або привозити з віддалених джерел.
401 просмотр. Обговорити (0)

Севастополь атакуют грызуны. Из-за постоянных мусорных завалов на территории города популяция мышей и крыс в последнее время значительно увеличилась и неуклонно продолжает расти. Об этом «Новому Региону» сообщили в Севастопольской СЭС.

1199 просмотров. Обсудить (0)

На сьогоднішній день кампанія ДАК «Хліб України» не в змозі виконувати покладені на нього задачі з розвитку України як могутнього учасника на ринку зерна як на внутрішньому, так і на зовнішньому рівні. Про це, як передає кореспондент ForUm’а, повідомив перший віце-прем’єр України Анатолій Кінах.

929 просмотров. Обсудить (0)