ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

лекції

Михайло РОШКО – людина добре знана далеко за межами Закарпаття: декан факультету іноземної філології УжНУ, лауреат багатьох літературних премій, в тому числі «Коронація слова» та ім. Ф. Потушняка, член Національної спілки письменників України, почесний громадянин смт. Міжгіря і т.п.
166 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні патрульні поліцейські прослухали першу із циклу лекцій по історії поліції та дипломатії. Лекцію підготував та провів доктор філософії та досвідчений дипломат, почесний консул Ален Панов, - повідомляє Патрульна поліція Закарпаття/Ужгород-Мукачево.

308 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

4 грудня на запрошення доцента кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Михайла Микити геофак відвідала Моніка Іванова – кандидат географічних наук з кафедри географії і прикладної геоінформатики факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету (Словаччина).

246 просмотров. Обговорити (0)

Уперше в Закарпатському державному університеті (Ужгород) з допомогою інтернет-каналів проведено спільну відкриту міжнародну лекцію з професорським та студентським колективами університету Суперіор штату Вісконсин, США.

1223 просмотра. Обговорити (0)

На особисте запрошення ректора Ужгородського національного університету професора Миколи Вегеша обласний центр Закарпаття відвідав відомий американський політолог Річард Фелман.

983 просмотра. Обговорити (1)