ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

корисні копалини

Закарпатські екологи наголошують: через труднощі дозвільно-узгоджувальних процедур на розробку родовищ корисних копалин, іноземні інвестори досить часто відмовляються вкладати кошти у видобувну галузь області.

290 просмотров. Обговорити (0)

Учора на Закарпатті прикордонники виявили осіб, які, можливо, незаконно здійснювали видобування корисних копалин.

329 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Суб’єкти господарювання, що здійснюють видобування корисних копалин, у тому числі й підземних вод, умовно можуть бути поділеними на чотири категорії платників.

635 просмотров. Обговорити (0)

…Ще якихось півсотні років тому, коли з Росії в Україну, і далі - в Європу, прокладалися численні мережі газотранспортної системи, ніхто й не замислювався над тим, що прийде час і, з огляду на зменшення запасів сибірських газових родовищ, а внаслідок цього й підвищення ціни на природний газ, ми неодмінно замислимось над альтернативними видами палива.

1171 просмотр. Обговорити (1)

Кажуть, що багатство земельних надр в будь-якій країні – це як людський талант: він або є, або його немає. Якщо говорити про Україну, то це надзвичайно талановита держава, розмаїта своїми земельними ресурсами. Як твердять вітчизняні фахівці, із 120 видів корисних копалин, які використовує людство, 97 видів зберігають надра України.

10417 просмотров. Обговорити (0)