ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

область

В одній зі шкіл міста Куп'янськ у Харківській області одночасно отруїлося дев'ять осіб.

Як повідомляє прес-служба правоохоронних органів у Харківській області, за 14 і 15 лютого в районне інфекційне відділення лікарні № 2 потрапило дев'ять осіб. У всіх один діагноз: кишкова інфекція і гострий ентероколіт, і всі скуштували страви у їдальні школи № 1.

203 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

За 4 місяці роботи Інтерактивної карти прибрано майже 40% звалищ в Україні.

241 просмотр. Обговорити (0)

Согласно проекту Государственного бюджета Украины на 2017 год, в базовой дотации нуждается 18 регионов Украины, пять областей пополнили бюджет и еще две жили за счет собственных средств, не получая бюджетных денег и не пополняя государственную казну.

535 просмотров. Обсудить (1)

Полтавська облрада ввела мораторій на подорожчання комунальних послуг.

258 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у інтерв’ю 24 каналу розповів про готовність навести лад в області: «Я прийшов з зони АТО, тепер нехай вони ідуть на моє місце», – сказав губернатор.

557 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно у Києві відбувся Четвертий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків, на якому, поміж іншого, говорили про чергову концепцію адміністративно-територіальної реформи в Україні.

1804 просмотра. Обговорити (0)

У Львові відбувся третій з низки запланованих регіональних круглих столів з питань бюджетної та податкової децентралізації. В ньому взяли участь експерти з Мінрегіону, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та науки, Державної фіскальної служби, а також представники обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, управління фінансів та територіальних органів Державної фіскальної служби.

534 просмотра. Обговорити (0)

75 лет назад в той части Западной Украины, которая отошла к СССР, была проведена административная реформа. 4 декабря 1939 года Президиум Верховного Совета СССР издал указ о ликвидации бывших польских воеводств и образование "Волынской, Дрогобычской, Львовской, Ровенской, Станиславской, Тернопольской областей в составе Украинской ССР".

3032 просмотра. Обсудить (8)

Сегодня, 29 июля, Киевская городская государственная администрация, а также Днепропетровская, Харьковская, Донецкая областные государственные администрации должны презентовать свои планы по сокращению потребления природного газа местными теплоснабжающими компаниями.

1081 просмотр. Обсудить (4)

Закарпатська область отримає з державного бюджету понад 17 мільйонів гривень субвенції на погашення заборгованості, яка виникла через різницю в тарифах, встановлених на теплову енергію, послуги водопостачання і водовідведення, та собівартістю цих послуг.

722 просмотра. Обсудить (0)

24 травня в Івано-Франківську відбулася регіональна дискусія законопроекту „Про територіальний устрій України”, в якій взяли участь представники Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської областей.

913 просмотров. Обсудить (0)