ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

прес-клуб

8 лютого Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного журналістського рейтингу. Вже вдесяте прес-клуб проводить такий захід за результатами медійного року.
193 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 19 січня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція представників ГО “Армія гідності Закарпаття” та Ужгородської філії асоціації інвалідів АТО.

229 просмотров. Обговорити (0)
На Закарпатті знайшли прихисток понад 4000 переселенців з Криму та східних областей України. Для багатьох з них цей переїзд став порятунком життя.
239 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 5 січня, Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного журналістського рейтингу. Це вже восьмий за ліком рейтинг: визначали найкращих за підсумками 2014 року.

560 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 3 червня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Степана Біляка, заслуженого лікаря України, голови ГО «Рада захисту прав пацієнтів та медичних працівників», к.м.н.

«Майдан потрібен, щоб в Україні не було імпотентних та сволочних бандитських влад», - головна теза виступу керівника Ради захисту прав пацієнтів та медичних працівників.

296 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 8 квітня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане входження президентської виборчої кампанії в Україні в активну фазу. Зареєстровано 23 кандидати. Хто є хто у цій виборчій палітрі прокоментують експерти.

518 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у четвер, 18 березня, в Ужгороді відбудеться засідання прес-клубу на тему "Суди та ЗМІ: специфіка співпраці та регіональні особливості", в якому візьмуть участь закарпатські судді та медіа-адвокат. Початок о 13.00.

1253 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція закарпатського рок-гурту „РОКАШ”. Музиканти працювали разом з 1999 року під назвою "Без обмежень”. В 2008 році гурт залишив вокаліст, попередньо запатентувавши назву та репертуар, таким чином в 2008 році під новою назвою „Rock-H” (Рокаш) колектив почав свою творчу діяльність по-новому.

1928 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у понеділок, 15 березня, в Ужгороді відбудеться прес-конференція закарпатського рок-гурту "РОКАШ". Музиканти працювали разом з 1999 року під назвою „Без обмежень”. Початок о 13.00.

883 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у вівторок, 2 березня, в Ужгороді відбудеться засідання на тему «Чи має майбутнє аматорський кінематограф на Закарпатті». Під час засідання журналістам презентують фільм «Бронзова фотокамера». Початок о 13.00.

745 просмотров. Обговорити (0)

Із журналістами зустрінуться Тарас Румянцев, президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу, Ігор Баран, суддя міжнародної категорії з бодібілдингу. Йтиметься про проведення Кубка України з бодібілдингу, який відбудеться в Ужгороді 23-26 квітня.

913 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у п’ятницю, 12 лютого, в Ужгороді відбудеться презентація історичного нарису «Православний Свято-Іоанно-Предтеченський чоловічий монастир у с.Бедевля». Монастир був створений на початку 18 століття і «став свідком» багатьох історичних подій. Початок о 13.00.

939 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у вівторок, 15 грудня, в Ужгороді відбудеться засідання на тему «Як на Закарпатті проходить формування виборчих комісій». Початок о 13.00.

1031 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація книжки закарпатської журналістки Тетяни Грицищук «Іду до людей». Книга вийшла в ужгородському видавництві «Мистецька лінія» за спонсорські та власні кошти автора.

1369 просмотров. Обговорити (3)