ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

черга

У Закарпатській області місцевий житель вирішив відпочити, перебуваючи в черзі за закордонним паспортом. Він встановив намет і ліг в ній.

146 просмотров. Обговорити (0)
У міграційній службі попереджають про шахрайство у чергах за біометричними паспортами та радять українцям не купувати у сторонніх осіб місця в електронній черзі.
174 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Міністр освіти й науки Лілія Гриневич розповіла, коли можуть зникнути величезні черги у дитячих садках

168 просмотров. Обговорити (0)

Охочих перетнути українсько-угорський кордон в районі Чопа сьогодні чекають неприємні несподіванки.

219 просмотров. Обговорити (0)
Державна прикордонна служба заявляє, що станом на 22:00 720 автомобілів стояли в чергах до пунктів пропуску на кордоні з Польщею.
218 просмотров. Обговорити (0)

Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

352 просмотра. Обговорити (0)

У ДФС Закарпаття розповіли про причину накопичення транспортних засобів на митному посту «Дяково»

292 просмотра. Обговорити (0)

Станом на 8.00 на кордоні з Угорщиною у ПП “Вилок — Тісабеч” перебувало 15 автівок, а на кордоні зі Словаччиною у ПП “М.Березний” було 30 автівок.

255 просмотров. Обговорити (0)

Станом на 8:00 середи на кордоні України і Польщі у семи пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стоять 860 автомобілів.

248 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема станом на 18.00 сьогодні на кордоні зі Словаччиною стоять у чергах на пункті пропуску “Ужгород” 40 автівок. Ще 105 автомобілів були у чергах на кордоні України з Угорщиною — 60 авто у пункті пропуску “Лужанка” та 40 — у ПП “Тиса”.

275 просмотров. Обговорити (0)

«Увага! На КПП Ужгород черга. Автомобілі стоять за кількасот метрів до самого пункту пропуску. Плюс до всього митники працюють не спішно. Кажуть, що у них "база зависає".

341 просмотр. Обговорити (0)

Протягом вихідних в зоні діяльності митного поста «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС тимчасово накопичуються вантажні транспортні засоби.

406 просмотров. Обговорити (0)

Через велику кількість бажаючих виїхати легковим автотранспортом в Україну через КПП «Захонь-Чоп», вранці 10 квітня утворилася велика черга.

501 просмотр. Обговорити (0)

До угорсько-українського автомобільного переходу "Загонь-Чоп" з угорського боку сформувалася черга, в якій для перетину кордону треба чекати по декілька годин.

361 просмотр. Обговорити (0)
Будівля Державної міграційної служби в Ужгороді перебуває в облозі протягом всього робочого дня.
607 просмотров. Обговорити (0)

Пункти перетину Україна – Угорщина на даний момент не працюють у зв’язку з ІТ проблемами.

373 просмотра. Обговорити (0)

У неділю, 2 серпня, на контрольно-пропускному пункті "Чоп-Захонь" зафіксовано значне скупчення автомобілів. Цього разу в бік в'їзду в Україну.

722 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 27 липня, з 9.00 до 13.00 буде тимчасово припинено роботу з оформлення легкових та вантажних автомобілів в пункті пропуску «Вишне Немецьке» – «Ужгород».

432 просмотра. Обговорити (0)

На черговій сесії обласної ради депутати схвалили рішення “Про Регіональну програму розвитку житлового будівництва у Закарпатській області на 2015 рік”.

475 просмотров. Обговорити (0)
На українсько-словацькому кордоні, у пункті пропуску "Ужгород", хури вишикувалися у кілька кілометровому заторі, уже півтори доби стоїть понад 100 вантажівок із різних країн, зокрема України, Росії, Словаччини, Словенії і Туреччини. Причина - несправні ваги країни-сусідки.
1377 просмотров. Обговорити (0)

Українські прикордонники відзначають, що на західному кордоні збільшився пасажиро-транспортний потік, через що утворилися черги на виїзді з України. Головними причинами такого зростання є закінчення карантинних заходів та наближення новорічно-різдвяних свят.

1198 просмотров. Обговорити (0)

Інформуємо, що постійна тенденція до збільшення пасажиро-транспортного потоку на сьогоднішній день призвела до значного (у 1,5 – 3 рази) перевантаження переважної більшості пунктів пропуску через державний кордон.

1186 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття поволі розбудовується. Якщо житловий фонд області в 1990 році складав 21 млн. 300 тисяч кв. метрів, то сьогодні - 26 млн 900 тисяч кв. метрів.

953 просмотра. Обсудить (0)

На Закарпатті нараховується 27 млн.квадратів жилої площі. На кожного закарпатця припадає 21 кв.м, а черга за житлом досягла 10 тис.сімей.

1306 просмотров. Обсудить (0)