ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

відмова

Вчені провели цікаве дослідження, метою якого було з'ясувати в яких ситуаціях жінка не зможе відмовити партнеру в інтимному зв'язку.
Фахівці стверджують, що для більшості жінок секс без зобов'язань не є низькопробним. Але є й жінки, які відмовляються від сексу без вагомої на те причини. Існують ситуації, коли жінка не може відмовити у спільному задоволенні.

491 просмотр. Обговорити (0)
На закарпатських автовокзалах можна помітити оголошення, в якому йдеться про тимчасове припинення перевезення пільговиків. Стосується ця інформація міжміських та приміських маршрутів, окрім кількох визначених.
97 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко написала заяву про відмову від депутатської недоторканності.
167 просмотров. Обговорити (0)

Майже кожного дня на державному кордоні України фіксуються факти відмови "зелених кашкетів" від неправомірної вигоди, яку пропонують громадяни інших країн.

143 просмотра. Обговорити (0)

Червоне м'ясо містить багато вітамінів, корисних для здоров'я. Фахівці стверджують, що відмова від даної криниці корисних речовин не зашкодить, якщо грамотно замінювати її іншими продуктами.

193 просмотра. Обговорити (0)

Проведення активних заходів з протидії корупційним проявам на кордоні продовжує приносити позитивні результати. Так, минулої ночі в пункті пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, було зафіксовано спробу дачі неправомірної вигоди працівнику прикордонної служби.

284 просмотра. Обговорити (0)

Стаття 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон) визначає наступні підстави для відмови у державній реєстрації:

354 просмотра. Обговорити (0)

Зокрема лише кількість відмов у видачі шенгенських віз зросла з 254 до 513.

390 просмотров. Обговорити (0)

Матеріали стосовно працівників міськради Ужгорода, які відмовилися від отримання повістки та тих, що повістки отримали, але до військкомату не з'явилися, передано у прокуратуру

501 просмотр. Обговорити (0)

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнес Хан виключив відправлення поліцейських миротворців в Україну.

510 просмотров. Обговорити (0)

Екс-губернатор Закарпаття, а нині керівник Луганщини Геннадій Москаль скаржиться, що посольства України в Угорщині, Словаччині та Румунії в Україні відмовляються прийняти дітей з Луганщини на канікули.

889 просмотров. Обговорити (0)

У консульстві Чеської Республіки у Львові збільшилась кількість відмов у видачі віз – про це повідомив координатор громадського дослідження у Львові, член консорціуму «Європа без бар’єрів» Андрій Лепак під час прес-конференції сьогодні, 24 вересня.

3644 просмотра. Обговорити (1)