ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

собор

У мережі з'явився чудовий відеоролик, знятий квадрокоптером, літнього Ужгорода.
178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Вночі, 26 квітня, кияни відслужили панахиду за загиблими в катастрофі на Чорнобильській АЕС.

Служба пройшла у Михайлівському соборі вночі. Під час церемонії були присутні ліквідатори аварії з родичами. З моменту трагедії минув 31 рік. Саме стільки разів вдарили дзвони о 01:23, після чого скорботні поклали квіти до меморіалу.
Зазначимо, що сьогодні річниця жахливої катастрофи в історії людства.

186 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, 31 июля, в 6-е Воскресенье после Пятидесятницы, когда Церковь Христова чтит память святых отцов шести Вселенских соборов управляющий Мукачевской епархией Высокопреосвященнейший Феодор, архиепископ Мукачевский и Ужгородский совершил архиерейское богослужение в Мукачевском кафедральном соборе в честь Почаевской иконы Божией Матери.

474 просмотра. Обсудить (0)

На порозі Кафедрального собору в місті Ужгороді милостиню просить чоловік, одягнений у військову форму прикордонника.

565 просмотров. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття на площі Андрея Бачинського, що біля Кафедрального Хрестовоздвиженського собору молодь разом з главою греко-католиків Закарпаття владикою Міланом на знак вшанування загиблих воїнів Закарпаття запустила у небо "палаючі серця".

522 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі відбулася Екуменічна молитва християн: греко-католиків, римо-католиків та реформатів за єдність християн.

333 просмотра. Обговорити (0)

Святковим різдвяним концертом в Ужгородському греко-католицькому Кафедральному Хрестовоздвиженському Соборі почали зустрічати прийдешні свята учні Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.Чайковського. Перед початком концерту учасників та присутніх привітав настоятель Собору о.Іван Тидір.

525 просмотров. Обговорити (0)

18 жовтня, в суботу уперше в історії Церкви Христової на Закарпатті відбулася знаменна подія.
Зранку, ЧУДОТВОРНА ПРЕСВЯТА БОГОРОДИЦЯ із СЕНТКУТУ (Угорщина) прибула до Ужгородського Римо-Католицького Костьолу Святого Георгія, де перебувала до 13 години.

867 просмотров. Обговорити (0)

27 вересня, у суботу в головному греко-католицькому храмі Закарпаття – Хрестовоздвиженському Кафедральному Соборі м. Ужгорода – відзначатимуть храмове свято – Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього.

756 просмотров. Обговорити (0)

26 ноября, в день памяти святителя Иоанна Златоуста в Хусте на Закарпатье состоится освящение центрального престола Свято-Кирилло-Мефодиевского кафедрального собора.

1482 просмотра. Обсудить (0)

Как уже сообщал UA-Reporter.com, каждый год перед Рождеством скауты Австрии привозят Огонь из Вифлеема и передают его скаутам Европы посредством эстафеты. Они зажигают свои свечи в Вифлееме в месте рождения Иисуса Христа и распространяют огонь как символ мира, любви, братства и единства. Огонь развозят во все концы мира.

1110 просмотров. Обсудить (2)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, щороку перед Різдвом скаути Австрії привозять Вогонь із Віфлеєму і передають його скаутам Європи за допомогою естафети. Вони запалюють свої свічечки у Вифлеємі у місці народження Ісуса Христа і розповсюджують Вогонь як символ миру, любові, братерства і єдності. Вогонь розвозять у всі кінці світу.

800 просмотров. Обговорити (0)

1875_1.jpgЗакарпатська область знову потрапила під приціл непогоди. Цього разу злива з сильним вітром пройшлася Закарпаттям в ніч з 4 на 5 вересня.

1113 просмотров. Обговорити (0)

В ночь с 5 на 6 сентября в пяти районах Закарпатья прошла буря. 32 населенных пункта остались без электроэнергии, 7 из них - частично. Вышли из строя 10 линий электропередач и 67 трансформаторных подстанций.

1714 просмотров. Обсудить (2)

В Христовоздвиженському греко-католицькому соборі м. Ужгорода протягом двох тижнів проходять театралізовані показ народження Ісуса Христа - бетлегеми.

2230 просмотров. Обговорити (0)

Трижды в год кровь Святого Януария, которая с IV века бережно хранится в соборе, закипает. Точнее, из твердого состояния переходит в жидкое. Чудо произошло и накануне.

3707 просмотров. Обсудить (1)

Это знаменитый Ужгородский кафедральный православный Хресто-Воздвиженский собор, который расположен в областном центре Закарпатья на площади Кирилла и Мефодия, 7, настоятелем которого является отец Димитрий Сидор.

1145 просмотров. Обсудить (6)

В областном центре Закарпатья по улице Кремлевской продолжается реставрация Крестовоздвиженского Собора, что пренадлежит Мукачевской Греко-католической Епархии.

1679 просмотров. Обсудить (0)

У Собор святих апостолiв Петра i Павла, що у Луцьку, вже близько тижня прибуває вода у підвальні приміщення.

6705 просмотров. Обговорити (1)

В обласному центрі Закарпаття відбувся благодійний концерт "Дорога до храму", у якому взяли участь відомі співаки Павло Дворський, Степан Гіга та Петро Матій, а також Закарпатський заслужений народний хор та хор греко-католицького Хрестовоздвиженського кафедрального собору в Ужгороді.

1372 просмотра. Обсудить (0)

40 дітей прийняв на виховання перший церковний дитячий садочок „Ангелятко” у Дрогобичі Львівської області. Цей дошкільний заклад є плодом співпраці духовенства Катедрального Собору Пресвятої Трійці у Дрогобичі та Згромадження сестер св. Обручника Йосифа (фосифіток), які прагнуть виховувати молодь та дітей у християнському дусі.

1140 просмотров. Обсудить (0)

Відтепер у кафедральному соборі міста перебуватиме частка Животворящого Хреста Господнього.

1112 просмотров. Обсудить (0)

Парафіяни Свято-Троїцького храму у місті Виноградові відзначили восьму річницю від дня його освячення.

1357 просмотров. Обсудить (0)

Один із куточків Ужгородського греко-католицького кафедрального собору покликаний нагадувати прихожанам про різдвяне диво.

2840 просмотров. Обсудить (0)