ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Тиса

Прикордонники Чопського загону виявили на українсько-угорскому кордоні легковик, розшукуваний Інтерполом як викрадений.

182 просмотра. Обговорити (0)

КПП "Ужгород", "Тиса", "Лужанка", "Вилок" фактично заблоковані автомобілями. Виникли кілометрові черги, у яких доводиться стояти від 8 до 10 годин.

1081 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

На таможенном посту «Тиса» Закарпатской таможни ДФС пресекли попытку ввоза на таможенную территорию Украины товара иностранного производства без декларирования.

1088 просмотров. Обсудить (0)

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на митну територію України брендового одягу без декларування.

429 просмотров. Обговорити (0)
Учора на Закарпатті сталась важлива як для регіонального, так і для всеукраїнського медіаринків подія – регіональну державну ФМ-радіостанцію з унікальним для України форматом "Тиса ФМ" позбавляють частоти, на якій вони мовлять.
221 просмотр. Обговорити (0)
Сьогодні вранці на Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону в ході скоординованих дій з румунськими колегами припинено переміщення через державний кордон 28 пакунків контрабандних тютюнових виробів та затримано на березі річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією, громадянина України у гідрокостюмі.
340 просмотров. Обговорити (0)

19 марта, правоохранителями во время получения взятки задержан государственный инспектор отдела таможенного оформления на Закарпатье.

1340 просмотров. Обсудить (0)

Охочих перетнути українсько-угорський кордон в районі Чопа сьогодні чекають неприємні несподіванки.

160 просмотров. Обговорити (0)

Неудачной и убыточной стала для нашего соотечественника поездка за границу. Пытаясь незаконно перевезти в Европу сигареты, 27-летний украинец остался и без них, и без транспортного средства.

542 просмотра. Обсудить (0)

У вівторок внаслідок опадів триватиме підйом рівнів води на річках басейну Дністра та річках Закарпаття.

168 просмотров. Обговорити (0)

Уровень воды в основных реках области продолжает подниматься из-за дождей, прошедших в понедельник, и таяние снега на высокогорье. Наивысший подъем воды зафиксирован в Тисе, в районе Тячева, Хуста и Вилка поднялась на 90 см.

476 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье сотрудники Государственной пограничной службы обнаружили в конструктивных особенностях транспортного средства обустроены тайника с сигаретной продукцией, которую перевозили скрыто от погранично-таможенного контроля.

739 просмотров. Обсудить (0)

Чопский пограничный отряд информирует, что с 06.00 до 18.00 4 марта 2017 года венгерской стороной будут проводиться измерительные работы на грузовом мосту в пункте пропуска «Чоп (Тиса) – Захонь».

996 просмотров. Обсудить (0)

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.

149 просмотров. Обговорити (0)

На таможенный пост «Тиса» Закарпатской таможни ГФС заехал микроавтобус «MERCEDES-BENZ SPRINTER» с иностранной регистрацией, под управлением гражданина Румынии.

511 просмотров. Обсудить (0)

Через пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Ужгород» водії знову намагалися незаконно провести сигарети.

140 просмотров. Обговорити (0)

Прикордонники Чопського загону на українсько-угорскому кордоні виявили автомобіль, який розшукувався Інтерполом як викрадений.

252 просмотра. Обговорити (0)

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.

190 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 15 февраля, на таможенном посту «Тиса» пресечена попытка незаконного перемещения 535 пачек сигарет. Табачные изделия украинец спрятал в 5 столах, которые он перевозил в Италию.
1025 просмотров. Обсудить (0)
Вантажівку із прихованими у рефрижераторі контрабандними цигарками затримали на митному посту «Тиса» співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками.
222 просмотра. Обговорити (0)

Спробу незаконного ввезення з однієї з країн Європи комплектувальних частин, що використовуються у військовій авіації, попередили на Закарпатті співробітники Служби безпеки України спільно з митниками та прикордонниками.

187 просмотров. Обговорити (0)
Сегодня ночью в пункте пропуска «Тиса» на Закарпатье пограничники Чопского отряда совместно с таможенниками в двойном днище грузовика обнаружили достаточно большую партию скрытых табачных изделий.
544 просмотра. Обсудить (0)

Сьогодні вночі, у зону діяльності митного поста «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав вантажний автомобіль. Згідно з поданими документами переміщувався вантаж – дерев’яні палети, слідував з України до Іспанії.

217 просмотров. Обговорити (0)

Нижче по Тисі, на території Угорщини, течія все ще блокується велетенським льодовим затором, є загроза виходу річки з берегів. Для розблокування русла й пришвидшення течії угорські водники сьогодні застосовують вибухівку.

177 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні на митному посту «Тиса» викрито спробу незаконного переміщення 580 пачок цигарок, які були заховані в днищі автомобіля та у 4 ходових колесах.

175 просмотров. Обговорити (0)

Вчера на таможенном посту «Тиса» пресечена попытка незаконного перемещения 580 пачек сигарет, которые были спрятаны в днище автомобиля и в 4 ходовых колесах.

1200 просмотров. Обсудить (0)