ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Тиса

Сьогодні вранці на Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону в ході скоординованих дій з румунськими колегами припинено переміщення через державний кордон 28 пакунків контрабандних тютюнових виробів та затримано на березі річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією, громадянина України у гідрокостюмі.
248 просмотров. Обговорити (0)

19 марта, правоохранителями во время получения взятки задержан государственный инспектор отдела таможенного оформления на Закарпатье.

1280 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

Охочих перетнути українсько-угорський кордон в районі Чопа сьогодні чекають неприємні несподіванки.

143 просмотра. Обговорити (0)

Неудачной и убыточной стала для нашего соотечественника поездка за границу. Пытаясь незаконно перевезти в Европу сигареты, 27-летний украинец остался и без них, и без транспортного средства.

512 просмотров. Обсудить (0)

У вівторок внаслідок опадів триватиме підйом рівнів води на річках басейну Дністра та річках Закарпаття.

155 просмотров. Обговорити (0)

Уровень воды в основных реках области продолжает подниматься из-за дождей, прошедших в понедельник, и таяние снега на высокогорье. Наивысший подъем воды зафиксирован в Тисе, в районе Тячева, Хуста и Вилка поднялась на 90 см.

458 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье сотрудники Государственной пограничной службы обнаружили в конструктивных особенностях транспортного средства обустроены тайника с сигаретной продукцией, которую перевозили скрыто от погранично-таможенного контроля.

712 просмотров. Обсудить (0)

Чопский пограничный отряд информирует, что с 06.00 до 18.00 4 марта 2017 года венгерской стороной будут проводиться измерительные работы на грузовом мосту в пункте пропуска «Чоп (Тиса) – Захонь».

965 просмотров. Обсудить (0)

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.

137 просмотров. Обговорити (0)

На таможенный пост «Тиса» Закарпатской таможни ГФС заехал микроавтобус «MERCEDES-BENZ SPRINTER» с иностранной регистрацией, под управлением гражданина Румынии.

492 просмотра. Обсудить (0)

Через пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Ужгород» водії знову намагалися незаконно провести сигарети.

126 просмотров. Обговорити (0)

Прикордонники Чопського загону на українсько-угорскому кордоні виявили автомобіль, який розшукувався Інтерполом як викрадений.

225 просмотров. Обговорити (0)

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.

181 просмотр. Обговорити (0)
Вчера, 15 февраля, на таможенном посту «Тиса» пресечена попытка незаконного перемещения 535 пачек сигарет. Табачные изделия украинец спрятал в 5 столах, которые он перевозил в Италию.
1000 просмотров. Обсудить (0)
Вантажівку із прихованими у рефрижераторі контрабандними цигарками затримали на митному посту «Тиса» співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками.
191 просмотр. Обговорити (0)

Спробу незаконного ввезення з однієї з країн Європи комплектувальних частин, що використовуються у військовій авіації, попередили на Закарпатті співробітники Служби безпеки України спільно з митниками та прикордонниками.

178 просмотров. Обговорити (0)
Сегодня ночью в пункте пропуска «Тиса» на Закарпатье пограничники Чопского отряда совместно с таможенниками в двойном днище грузовика обнаружили достаточно большую партию скрытых табачных изделий.
521 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні вночі, у зону діяльності митного поста «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав вантажний автомобіль. Згідно з поданими документами переміщувався вантаж – дерев’яні палети, слідував з України до Іспанії.

204 просмотра. Обговорити (0)

Нижче по Тисі, на території Угорщини, течія все ще блокується велетенським льодовим затором, є загроза виходу річки з берегів. Для розблокування русла й пришвидшення течії угорські водники сьогодні застосовують вибухівку.

160 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні на митному посту «Тиса» викрито спробу незаконного переміщення 580 пачок цигарок, які були заховані в днищі автомобіля та у 4 ходових колесах.

162 просмотра. Обговорити (0)

Вчера на таможенном посту «Тиса» пресечена попытка незаконного перемещения 580 пачек сигарет, которые были спрятаны в днище автомобиля и в 4 ходовых колесах.

1182 просмотра. Обсудить (0)

Рівень води в річці Тиса біля м.Чоп на українсько-угорському кордоні продовжує збільшуватися. Станом на 10.00 четверга (9.02) висота паводкової хвилі досягла 9,5 метрів.

188 просмотров. Обговорити (0)
Уровень воды в реке Тиса возле г. Чоп на украинско-венгерской границе продолжает увеличиваться. По состоянию на 10.00 четверга (9.02) высота паводковой волны достигла 9,5 метров. До уровня разрушительного паводка 2001 не хватает 47 сантиметров.
543 просмотра. Обсудить (0)

Станом на 9.30 8 лютого рівень води в річках Тиса та Латориця суттєво піднявся. У Тисі до 9 метрів, у Латориці поблизу Чопа - до 5 метрів.

148 просмотров. Обговорити (0)
Залишаються підтопленими 385 га сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок у Виноградівському районі.
208 просмотров. Обговорити (0)

Станом на 19:00 4 лютого залишаюся підтопленими 13 дворогосподарств, 385 га, сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок, а саме: Мукачівський район – 13 дворогосподарств; Виноградівський район – 385 га сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок.

152 просмотра. Обговорити (0)